Geçtiğimiz Hafta Bu Oyunlar Çok Oynandı

Bu hafta yine sizlere, haftanın en güzel ve en çok oynanan oyunlarını tanıtacağız. İşte farklı kategorilerden bu haftanın favori Oyunskor oyunları;

haftanin

Beyin Operasyonu

Bu oyunu oynayan miniklerin çoğu, doktor olmaya can atacaklardır. Üstelik bu oyunda baya da bir pratik yapıyor olacaksınız. Beyin ameliyatı olması gereken hastamızı, öncelikle ameliyata hazırlamalı daha sonra ise ameliyatı gerçekleştirerek hastanızı iyileştirmelisiniz. Ameliyatta kullanmanız gereken bütün malzemeler oyunda size verilecekler. Doğru sıralamayı sakın unutmayın. Oyunda ameliyatı Mouse yardımı ile yapabilirsiniz.

Ben 10 Dev Gücü

Ben 10 düşmanları ile humungousaur karakterinde savaşmalıdır. Çünkü sayıları oldukça fazla olan bu eli silahlı adamları başka türlü alt edemeyecektir. Humungousaur karakteriyle Ben 10’u kontrol edeceksiniz. Yapmanız gereken yön tuşları ile hareket ederek ve mouse ile attack yapmaktır.

 

Barbie Gerçek Makyaj

Barbie oyunları, özellikle kız çocuklarının tercih ettiği ve yine kız çocukları kategorisinde yer alan çok oynanan oyun çeşitlerindendir. Bu oyunumuzda da Barbie’nin cildine bakım yapmalıyız. Bakımı yaptıktan sonra ise ona harika bir makyaj yapmalısınız. Makyajdan sonra ise geriye sadece Barbie’yi en güzel kıyafetler ile giydirmek kalıyor. Onu en özel buluşmalara hazır hale getirmeliyiz.

Papa Peynirli Sandviç

Yemek oyunlarının aranılan ustası Papa, bu sefer de sandviç hazırlıyor. Keşfettiği yeni peynirler ile sosları harmanlayan Papa, müşterilerine ziyafet çektirecek. Biz de bu konuda Papa’ya yardım etmeliyiz. Siparişleri en iyi şekilde hazırlayarak, Papa’ya para kazandırmalıyız. İşletmemizi de bu kazandığımız para ile geliştirebiliriz.

1,232 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın