Futbol Oyunları – Videolu

Futbol artık hayatımızın her yerinde yer arıyor. Biz de Oyunskor’da sizlere pek çok futbol oyunu sunuyoruz. Tabii bu futbol oyunlarının nasıl oynandığını da Videoskor üzerinden sizlere gösteriyoruz. İşte en popüler futbol oyunları ve videoları;

futbol

Efsane Futbolcu

Oyunu başlattıktan sonra oyuncunuzun topa hâkimiyetini sağlayabilmesi için yardım etmeniz gerekiyor. Yapmanız gereken size gönderilen topu ayağınızda ilerleterek karşınıza çıkan kalelere gol atmak olacak. Fakat biz bunun için uğraşırken karşımıza türlü engeller çıkacak. Çıkacak engellere dikkat etmeli ve golleri atmalısınız.

Video : http://video.oyunskor.com/izle/efsanefutbolcu

Oyna : http://www.oyunskor.com/efsanefutbolcu.htm

Dünya Kupası Finalleri-3D Futbol

Takımız ile aranızda uyum ne kadar iyi olursa gol atma şansınızda o kadar yüksek olacaktır. Oyuna başladığınız andan itibaren tüm yük sizin oluyor. Takımın kaptanı olarak takımı motive etmeli ve maçı almalısınız.Tabi bunu yapmak hiç de kolay olmayacak.Oyunu Oyunskor üzerinden oynayabilir ve Videoskor üzerinden de nasıl oynandığını izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Video : http://video.oyunskor.com/izle/3dfutbol

Oyna : http://www.oyunskor.com/3dfutbol.htm

Araba Futbolu 2

Futbolu normalde oynamak yeterince zorken bir de bunu araçlar ile oynadığınızı düşünün. Evet kulağa çılgınca geliyor. Oyunda size verilen 4×4 jip ile topu  karşı takımın kalesine götürüp gol atmanız isteniyor. Golleri atın ve takımınızın kupa kazanmasını sağlayın. Oyunu Videoskor’da öğrenip, Oyunskor’da oynayabilirsiniz.

Video : http://video.oyunskor.com/izle/arabafutbolu2

Oyna : http://www.oyunskor.com/arabafutbolu2.htm

Plaj Futbolu

Futbol oyunlarına bambaşka bir bakış getiren bir oyun daha var karşımızda. Plajda oynayacağımız bu oyunda, turnuva içerisinde yarışacak takımınızın kaptanı oluyorsunuz. Oyuncuyu yöneterek, rakip takımı yenmen gerekiyor. Oyunun nasıl oynandığını merak ediyorsanız, Videoskor’da videosunu izleyebilirsiniz.

Video : http://video.oyunskor.com/izle/plajfutbolu

Oyna : http://www.oyunskor.com/plajfutbolu.htm

Dragon Futbol

Ejderhalar artık her filmin, oyunun içinde bulunabiliyor. Şimdi de futbolun tam içindeler. Dragon futbol oyunumuzda, Dragon ekibinden kendinize bir takım oluşturarak futbol maçı yapacaksınız. Üstelik oyunu tek veya iki kişilik oynamanız da mümkün.En iyi takımı oluşturun ve rakiplerinizi yenin.

Video : http://video.oyunskor.com/izle/dragonfutbol

Oyna : http://www.oyunskor.com/dragonfutbol.htm

Oyunun oynanışını merak ediyorsanız, Videoskor’dan yayınlanan videomuzu izleyebilirsiniz. İyi oyunlar.

1,284 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın