Fenomen Online Oyun Agar.io

AGAR.İO NEDİR, NASIL OYNANIR?

Oyunskor’da listeleri alt üst eden bir beceri oyunu var bugün de karşımızda. Agar.io oyunu uzun zamandır en çok oynanan oyunlardan biri olarak, oyun sitemizde gözde oyunlarımızdan biri haline geldi.

agario

Bu yazımızda da Agar.io oyununun nasıl oynandığını, temasının ne olduğunu inceleyeceğiz.

Oyunumuz ilk girdiğinizde karşınıza çıkan ekrandan dilerseniz bir hesap oluşturarak bir hesap ile girebilir, dilerseniz de hızlı bir şekilde oynamak isterseniz ‘hızlı oyun’ seçeneğinden de oyuna giriş yapabilirsiniz.

Oyuna küçük bir küre olarak başlıyorsunuz. Aslında biraz da snake oyununa benzeyen bu oyunda, etrafınızdaki küçük küreleri yiyerek büyümelisiniz. Ama önemli olan şey ise, diğer büyük kürelerin de sizi yemek için yola çıktıkları. Ayrıca oyunda büyüdükçe hareketleriniz de giderek yavaşlayacaktır. Bu yüzden hareket etmeniz ve küçük hızlı küreleri yemeniz de giderek zorlaşacak.

Büyüdüğünüzde ve hareketleriniz kısıtlandığında ise, kendinizi bölüp parçanızı fırlatarak küçük küreleri o şekilde yakalayabilirsiniz.

Yani oyunun açıklamasından da anlayabileceğiniz gibi, oyun online olarak diğer oyuncular ile de oynayabileceğiniz bir oyun. Bu tarz hem online hem de beceri oyunları, son zamanlarda oyuncuların en çok ilgisini çeken türlerdendir.

Agar.io oyunu aynı zamanda App Store ve Play Store üzerinden de indirilebilir ve böylece bu oyunu mobil cihazlarız üzerinden de oynayabilirsiniz.

Online Agar.io Oyna

1,455 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın