Erkek Çocukların En Sevdiği Oyunlar

Erkek çocuklarının sen sevdiği oyunların hepsi Oyunskor’da sizi bekliyor. Tanktan futbola, araba yarışlarından boks oyunlarına bütün oyunları burada bulabilirsiniz. Bakalım erkek çocuklarının en sevdiği, en çok oynadıkları oyunlar hangileri?

erkekoyunlari

 

 

El frenini çekerek araba kaydıranları hayranlıkla izliyorsanız artık siz de bunu yapabilirsiniz. Oyunumuzda, arabanızı kontrol etmeli ve puan toplamalısınız. Puan toplarken, varış noktasına da gitmelisiniz. Ne kadar çok drift yaparsanız o kadar puan kazanırsınız ve bir üst görevlere geçebilirsiniz.

Oyunumuzu W,A,S,D tuşları ile oynayabilirsiniz. Şimdiden iyi sürüşler dileriz.

 

Bazı çocuklar futbolculardan çok teknik adamlara hayranlık duyar ve onlara imrenirler. Bu oyunumuzda da klasik bir şekilde futbolcu olmuyor, teknik adam oluyorsunuz.

Oyunumuzda bir takım seçmeli ve ligde mücadelemizi sürdürmeliyiz. Oyunun menüsü Türkçe olduğundan dolayı çok da fazla zorlanmayacaksınız. Kısaca yapmanız gerekenler ise menüden zamanı ileri alabilir, takımınızı taktik ve strateji verebilirsiniz. Maç kazandıkça paranız artacak ve paralarla yeni futbolcular transfer edebileceksiniz. En iyi stratejiyi siz belirleyin ve şampiyon olun!

Bizim ata sporumuz güreşe benzerliği de bulunan dövüş sporlarından olan boks, son zamanlarda ülkemizde de ciddi bir seyirci kitlesi kazanmış durumda. Siz de boks maçlarını takip ediyorsanız ve seviyorsanız, boksör olabilirsiniz.

Öncelikle boksörümüzü oluşturmalıyız. Karakterimizi oluşturduktan sonra da ringe çıkarak gücümüzü gösteriyoruz.

Oyunumuzda yön tuşları ve CTRL ile yumruklarınızı sallayabilirsiniz. Gelen yumrukları da boşluk tuşu ile engelleyin. Bol şanslar dileriz.

 

 

 

Dünya Kupası yaklaştıkça herkesin içini bir heyecan kaplıyor. Her yerde tutku ile kutlanan Dünya Kupası maçların da siz de yer alabilirsiniz. Nasıl mı?

Öncelikle oyuna girin ve forma seçimi, takım seçenekleri gibi bütün ayarlamalarınızı halledin ve ardından haritaya giderek ilk maçınıza çıkacaksanız. Tabi öncelikle gruplarda oynuyorsunuz tıpkı gerçekteki gibi.

Finale kadar yükselin ve dünyanın en iyisi olduğunuzu herkese kanıtlayın.

Oyunumuzu yön tuşları, X ve C tuşları ile oynayabilirsiniz.

 

 

 

Tanklarla savaşmak her zaman oyunları daha farklı ve zevkli kılmıştır. Bu oyunumuzda da modern bir tanka sahibiz ve onun gücünü düşmanlarımıza kanıtlamalıyız. Amacımız kendi bölgemizi en iyi şekilde savunmak. Üstelik oyunun güzel bir yanı ise iki kişilik de oynama opsiyonu bulunması. İki kişi oynamak istiyorsanız;

-Tankın birini W,A,S,D tuşları ile kontrol etmeli ve X tuşu ile de ateş etmelisiniz.

-Diğer tankı ise yön tuşları ile kontrol etmeli ve boşluk tuşu ile de ateş etmesini sağlayabilirsiniz.

Bakalım bu savaşın galibi kim olacak?

 

 

 

İtalya’nın futbol takımları da birbirinden başarılıdır, futbolcuları da. Biz de şimdi bu oyunda İtalya Serie A liginde mücadele veriyoruz. Oyunda ilk yapmanız gereken bir takım seçmek. Daha sonra ise takımımızın file bekçisi oluyoruz ve topların ağlarla buluşmasını engelliyoruz.

Amae unutmayın ki bu oyunun da kuralları var;

-Topu tutarsanız 2 puan topu kontrol edemezsiniz.

-Her şut kurtarışınızda 1 puan kazanırsınız.

Takımınızın kazanması için 3 puanı toplamanız gerekmektedir. Bol şanslar.

 

1,555 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın