En Yeni Videolar

Videoskor’a yine ilginizi çekecek harika yeni videolar ekledik.

Kibritlerle F1 Yarış Arabası Yapımı

Video sitemiz Videoskor’da birbirinden ilginç videoları sizlerla paylaşıyoruz.Yabancı bir youtube kanalının yayınladığı Kibritlerle F1 Yarış Arabası Yapımı videosu son eklenen videolar arasında.Videoda binlere kibrit kullanılarak F1 aracı yapan arkadaşımız videounun sonunda aracı ateşe veriyor.İyi seyirler..

 

İnanılmaz Atışlar Serisi 4

Dünyaca ünlü Dude Perfect kanalının yeni videolarında birini saha sizlerle buluşturduk.İnanılmaz atışlar yapabilen bu ekip yine sınırları zorlayan atışlar yaptıkları bir video yayınladılar.Dude Perfect’in İnanılmaz Atışlar Serisi 4 videosu ve diğer videoları sizleri bekliyor.

 

Dünyadaki En Büyük Aquapark – Orkun Işıtmak

Ülkemizin en büyük youtube kanallarından birisine sahip olan Orkun Işıtmak yine aşırı eğlenceli bir video ile karşınızda.Orkun Işıtmak bu videosunda Dubai’de bulunan dünyanın en büyük Aquapark’ını ziyaret ederek takipçilerine keyifli bir video hazırladı.Orkun Işıtmak’ın Aquapark’ta yaptığı inanılmaz ürkütücü ve eğlenceli atlayışları hemen izlemelisiniz.İyi seyirler..

 

İNSANLAR VS. ARABALAR (GTA 5 Online Komik Anlar)

Türkiye’nin en büyük 2. youtube kanalı olan Enes Batur yine efsane bir GTA 5 videosu ile karşımızda.Enes Batur’un İNSANLAR VS. ARABALAR (GTA 5 Online Komik Anlar) videosu trend videolar sıralamasında üst sıralara tırmanıyor.Kendine has stiliyle oyun oynayan Enes Batur’un bu ve diğer GTA 5 videoları Videoskor’da sizleri bekliyor..

 

1,371 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın