En Yeni Oyunlarımız

enyenioyunlarimizOyun sitemiz Oyunskor’da, sizler için yeni oyunlarımız var. İşte sizlere sunduğumuz yeni oyunlarımızın konuları ve oynanışları…

Trafik Çarpışması

Kırmızı spor arabanızı kullanırken bir yandan da yollardaki nitro ve süre objelerini toplayarak hem sürenizi uzatın hem de hızınıza hız katın. Yön tuşları ile kontrol edeceğiniz arabanızı, ilerletebildiğiniz kadar ilerletmeniz gerekmektedir. Fakat yoldayken damge barınızın seviyesine de dikkat etmeyi unutmamalısınız.

 

 

Oyuncak Savaşı

Bu eğlenceli oyunda, öncelikle tarafını seçmen gerekiyor. Tarafını seçtikten sonra ise yapman gereken, takımını oluşturarak oyuncaklardan askerler eğitmek ve karşı tarafı yenilgiye uğratmak. Oyuncaklardan oluşan ordunu hazırla ve savaşmak için öne çık!

Oyunda aynı zamanda kilitli nesneleri açmak için de ayrıca mücadele edeceksiniz. İyi olan kazansın.

 

Yeşil Arrow

Ünlü yeşil kapşonlu kahramanımız Arrow’u tanımayanlar var ise, bu oyunla birlikte onunla tanışabilirler. Dizisi de çekilen Arrow, oyunlara da konuk olmaya başladı.

Bu oyunda ise yapmanız gereken hedeflere nişan almak ve atış yapmak. Oyunumuzu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Oyundan sonra meraktan dizisini izlemeye bile başlayabilirsiniz.

 

Nehir Macerası

Bir diğer yeni ve eğlenceli oyunumuz ise Nehir Macerası. Adından da anlayabileceğiniz üzere bu oyunumuzda nehirdeki teknede olan bir adama yardım ediyorsunuz. Yapmanız gereken ise engellerden, Mouse yardımı ile kaçmalısınız ve karakterimizi nehirdeki macerasından kurtararak karaya ulaştırmalısınız.

 

 

Jean Tasarımcısı

Hiç tasarımcı olmak istediniz mi? Ya da evdeki kotlarınıza ufak dokunuşlar yaptınız mı? O zaman bu oyun tam da sizin için tasarlanmış. Çünkü bu oyunda siz de bir jean tasarımcısısınız. Yani jean tasarımcısı güzel kızımıza fikirleriniz ile yardım ediyorsunuz. Oyundaki yönergeleri takip ederek, harika tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Oyunumuzu Mouse ile oynayabilirsiniz.

 

Drone Uçur 2

Son zamanlarda meşhur olan ve hayatımızın her alanında kullanılmaya başlanan drone’ları merak ediyorsanız sizi bu oyuna davet ediyoruz. Bu oyunumuzda, Mouse ile drone’u fırlatıyorsunuz. En yükseğe fırlatmaya çalışmalısınız. Kazandığınız paralar ile drone’unuza yeni özellikler katabilirsiniz.

 

1,064 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın