En Yeni Oyunlar, Sıcak Sıcak Oynayın

Oyunskor’da sizlerin daha iyi bir oyun deneyimi yaşamanız için, sürekli yeni oyunlar kazandırmaya çalışıyoruz. İşte sitemize yeni yüklenen ve kısa sürede çok sevilen oyunlarımız;

ensoncikanlar

 

 

Eskilerin snake oyununu bilmeyen yoktur aramızda. Yıllarca hepimizi etkisi altına alan Snake oyununun süper versiyonu bu sefer Oyunskor’da çıkıyor karşınıza. Oyunda kurallar basit, yemleri yiyerek büyümeli ve kenarlara çarpmamalısınız. Tabi bir de kendinizi yerseniz de ölürsünüz. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Oyunumuzda yılanı yön tuşları ile hareket ettirebilirsiniz.

Bu oyunumuzda ise galaksinin koruyucuları ile birlikte uzay gemisini kullanarak gezegenlere çarpmadan uzayın derinliklerinde ilerlemeli ve altınları toplamalısınız. Tabi sonsuz uzay içinde bunu yapmak hiç de kolay olmayacaktır. Bakalım en fazla ne kadar ilerleyebileceksiniz, oynayın ve öğrenin.

Uzay gemisini kontrol etmek için Mouse kullanabilirsiniz.

 

 

Yaratıcı kahramanımız Çilek Kız bu sefer de gelinlik tasarlama işine girişmiş gibi gözüküyor. Bu oyunda yönergeleri takip ederek Çilek Kız’ın gelinliği kusursuz bir şekilde tasarlamasına yardım etmeliyiz.

Oyunu oynamak için Mouse kullanmanız yeterli olacaktır.

 

 

 

Görünüşe bakılırsa Riley gözlerinde ki bir şikayetten dolayı doktora gelmiş. Gözlerinin tedavi ettirmeye gelen Riley ile ilgilenmeli ve gözlerinde sorun var mı yok mu bakmalıyız. Bunun için oyun yönelgelerini takip ederek ve uygulayarak bütün testlere girebilir ve gerekli muayeneleri yaptırabilirsiniz. 

 

 

Bu oyunumuzda ise şeker hırsızı bu koca sakallı insanı kontrol ederek arkasındaki hayaletten kaçmasını ve karşısına çıkan engelleri geçmesini sağlamalıyız. Onu kurtarmaya çalışıyoruz. Oyunda ona yardım etmek için ise Mouse’u kullanabilirsiniz.

 

 

Bu oyunumuzda ise 100 adet ufak tatlı canavarları kaplara kapatmalı ve gidecekleri yerlere gönderilmelerini sağlamalısınız. Bu hiç de kolay olmayacak çünkü ufaklıklar biraz haylaz ve koymamız gereken kaplarda hareket etmektedirler.

Oyunu oynamak için Mouse sol tıklamasını kullanmanız gerekiyor.

 

1,196 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın