En Yeni Online Oyunlarımız

Geniş kapsamlı ve birbirinden farklı oyunları içeren online oyunlar kategorimize, sizler için yepyeni oyunlar eklendi.

İo oyunlarından strateji oyunlarına kadar geniş yelpazeli yeni oyunlarımızı sizlere tanıtmak istedik.

Online oyunlar kategorimizin yeni incileri;

Athena Online

Athena Online oyunumuz, bir strateji oyunu olarak çıkıyor karşımızda. Üstelik sadece bir kraliyet oluşturmak ile ilgili de değil, bir karakter üzerinden gerçekleştireceğiniz bir strateji. Athena Online’da karakterinizi seçeceksiniz. Çeşitli mücadelelere girecek ve mücadelelerden kazandığınız ganimetler ile karakterinizin gücünü artıracak itemleri alabilir ve aldığınız itemleri geliştirebilirsiniz. Oyunumuz, online bir oyun olduğundan dolayı da, gerçek oyuncular ile mücadele edeceksiniz. Gerçek oyuncular ile yaptığınız savaşlardan daha büyük ödüller kazanabilirsiniz.

 

War Thunder

War Thunder, hava ve kara savaşlarında yeni bir deneyim kazanacaksınız ve düşmanlarınıza karşı mücadelenizi göstererek ilerlemeye çalışacaksınız. Savaş uçaklarınız ile havada düşmanlar ile çarpışarak karşı saldırıları ve karada ilerleyecek olan ordunuzu korumalı, yeri geldiğinde karada bir silahşör gibi ilerleyerek en cesur asker olabilirsiniz. War Thunder’da mücadele için yerini al ve savaşın gidişatını değiştir.

 

Travian Legend

Bu oyunumuzda yine bir strateji oyunu. Fakat bu sefer bir köy kurma stratejisi geliştirmemiz gerekiyor. Öncelikle bir hesap oluşturarak köyünüzü kurmalısınız. Kurduğunuz köyde, madenleri ve taş ocaklarını geliştirerek onlardan hammadde üretmelisiniz. Bu hammaddeler hem şehrinizin hem de ordunuzun gelişmesine yardımcı olacaklar. Köyünüzü yeterince geliştirdikten sonra ise yapmanız gereken diğer köylere saldırarak oraları yağmalamak ve bölgenin en güçlüsü olmak. Fakat size de saldıracak olan oyunculara karşı savunmanızı da iyi geliştirmeniz gerekiyor.

 

Hero Zero

Hero Zero, çok farklı bir konuya sahip. Üstelik bu farklı oyun, renkli grafikleri ile de sizin göz zevkinize hitap edecektir. Oyunun genel amacı ise şu şekilde; Mahallenize kötü düşmanlar saldırmak üzereler, siz de bir karakter seçerek, sevdiğiniz mahallenizi bu kötü düşmanlardan korumalısınız. Size verilecek olan görevleri yerine getirerek, maddi kazanç sağlayabilirsiniz. Ne kadar çok görevi başarılı şekilde geçerseniz o kadar güçlü ekipmanların kilitleri açılacaktır.

 

MooMoo.io

MooMoo.io oyunumuzda bir kullanıcı adı oluşturarak giriş yapmalısınız. Oyunumuzda, karakterinizi W,A,S,D tuşlarını kullanarak ham madde edinebileceğiniz kaya, yiyecek ve odun elde edebileceğiniz yerde Age yazan yeri doldurmalı ve yeni silahlar, ekipmanlar edinerek kendinizi güçlendirmelisiniz.

 

2,424 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın