En Yeni Ameliyat Oyunları

Sizler için çeşit çeşit binlerce oyun içeren oyun sitemiz Oyunskor’un Ameliyat oyunlları kategorisine yepyeni oyunlarımız eklendi. Biz de en son eklediğimiz bu güzel oyunları size tanıtmak istedik.

ameliyat

İşte o oyunlar;

Anna Gerçek Diş Bakımı

Karlar Ülkesi filmlerinden tanıdığınız Anna’nın biraz yardımınıza ihtiyacı var. Anna, diş doktoruna gelmiş ve hastalıklı dişlerini tedavi ettirmesi gerekiyor. Oyun içerisindeki yönergeleri takip ederek Anna’nın diş bakımlarını yapmalısınız.

 

Tırnak Doktoru

Tırnaklarından rahatsız olan hastamıza yönergeler doğrultusunda yardım ederek onun tırnak bakımını yapmalıyız. Tırnaklardaki yaraları temizlemeli, dezenfe etmeli ve yaraları bezlerle sararak hastalarınızı tedavi etmelisiniz. Şimdiden kolay gelsin.

 

Rapunzel El Ameliyatı

Güzel prensesimiz Rapunzel ellerini incitmiş, yaralamış ve mikrop kapmıştır. Onu bir an önce tedavi ederek iyileşmesini sağlamalıyız. Mouse’unuzu kullanarak oyun içerisindeki yönergeleri takip etmelisiniz. Böylece Rapunzel’in el tedavisini gerçekleştirerek onu iyileştirebilirsiniz.

 

Selfieci Ellie

Ellie, sörf yaparken selfie çekmeye çalışır ve olanlar olur. Başına bir kaza gelen Ellie’yi tedavi etmek sizin ellerinizde. Bu kadar canı acıdığına göre Ellie dikkat gerektiren bir iş ile uğraşırken, dikkatini dağıtacak başka bir şey yapmaması gerektiğini öğrenmiştir umarım. Oyunda yönergeleri takip edin ve Ellie’nin tedavisini uygulayın.

 

Anna Kulak Temizliği

Karşımızda yine Anna var. Anna’mızın bu sefer de kulakları biraz rahatsız. Mikrop kapan ve ağrısı olan Anna’ya kulaklarının tedavisinde yardım etmemiz gerekiyor. Ekranda size verilmiş olan malzemeleri kullanarak Anna’nın kulak temizliğini yapabilirsiniz.

 

1,627 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın