EN TREND İO OYUNLARI

Oyunskor’un en sevilen oyunları arasında başı çeken io oyunları fırtınası yeni oyunları ile devam ediyor.

 

Fisp.io

Diğer io oyunlarımızda olduğu gibi  bu oyunda da öncelikle bir ad yazarak oyuna giriş yapmalısınız. Oyunumuzun online oyunlar kategorisinde olduğunu hatırlatır, oyun sırasında rakiplerinizin canlı oyuncular olduğuna dikkat etmenizi öneririz. Oyun, son zamanlarda moda haline gelen stres çarkını barındırıyor. Çarkı Mouse yardımı ile kontrol ederek, nesneleri toplamalısınız. Ayrıca dönüş hızınızı da artırarak diğer oyuncuların çarklarını düşürebilirsiniz.

 

 

Pie.ai

Bu oyunumuz diğer io oyunlarına göre çok daha farklı denilebilir. Bu oyunumuzda farklı nesneler yerine bir karakteri kontrol edeceğiz. Oyuna adınızı yazdıktan sonra giriş yapacaksınız. Daha sonra ise karakterinizi oyun içerisinde, Mouse yardımı ile yönlendireceksiniz. Dikkatli olmalı ve hayatta kalmalısınız. Diğer oyuncuları platformdan kaydırarak, hayatta kalan son kişi siz olun.

 

 

BumpBalls.io

Diğer oyunlarda olduğu gibi bunda da kullanıcı adınızı yazdıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz. Adından da anlaşılabileceği gibi bu oyunumuzda bir topu kontrol ediyor olacağız. Mouse yardımı ile topunuzu kontrol etmeli ve altınları toparlayarak büyümelisiniz. Diğer oyunculara ise yine topunuzla vurarak, onları platformdan atmalısınız. Böylece kazanan olacaksınız.

 

 

Zlap.io

Çekiçle yürüyen bir yaratığı yönetmeyi kim istemez ki ?İşte bu oyunda yapacağınız da tam olarak bu. Öncelikle kullanıcı adı girerek oyuna giriş yapacaksınız. Daha sonrasında ise Mouse ile bu küçük yaratığımızı kontrol edeceksiniz.Başka oyuncuların yanına gittiğinizde ise çekiciniz ile onlara vurarak etkisiz hale getireceksiniz.

 

 

 

1,293 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın