En Sevilen Diş Hekimliği Oyunlarımız

Diş hekimliği mesleği, pek çok çocuğu hayallerini süsleyen ok önemli meslek dallarımızdan biridir. Bazı insanların dişçilerden korkmalarının aksine çok fazla seveni ve diş hekimi olmak için çok çabalayanlar da var.

Oyunskor’da ki geniş yelpazeli diş hekimliği oyunlarımızdan sizler için bir derleme hazırladık. En sevilen diş hekimliği oyunlarımız karşınızda;

 

Pamuk Prenses Diş Tedavisi

Pamuk prensesimizin ne yazık ki dişlerinde bazı sorunlar var ve bu onun canını oldukça yakıyor. Diş hekimi olarak da sizi tercih eden Pamuk Prenses’i tedavi ederek, acı çekmesine bir son vermelisiniz. Pamuk Prenses’i tedavi etmek için gerekli olan tüm malzemeleri Mouse yardımı ile kullanabilirsiniz. Böylece eski diş sağlığına yeniden kavuşacaktır.

 

Dişçi

Her zaman sadece insanların, diş tedavisine ihtiyaçları olduğunu düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Çünkü bu oyunumuzda dişleri ile ilgili problem yaşayan bir gorili tedavi etmeye çalışacaksınız. Yönergeleri izleyerek, gorilimizin sorunlu dişlerini tedavi edeceksiniz. Yalnız çok dikkatli olmalısınız, eğer gorilin canını yakarsanız elinizi ısırabilir.

 

Diş Doktoru

Bu oyunumuz ise diş hekimliği oyunlarımız arasında görsel açıdan belki de en gerçekçi olan oyunumuz. Bu oyunumuzda, diş doktoru Martin’i yönlendireceksiniz. Bunu nasıl mı yapacaksınız? Öncelikle 8 farklı yerlerde hastalarınızla buluşmanız gerekiyor.Daha sonra ise hastalarınızın sorunlarına dair elinizdeki malzemeler ile tedavilerini gerçekleştirmelisiniz. O kadar kolay gözüktüğüne bakmayın. Yaptığınız ufak bir hata hastayı ciddi şekilde yaralayabilir, ve oyunu kaybedersiniz.

 

Kedi Dişçisi

Sevimli kedimiz diş ağrısı ile polikliniğimize geliyor. Diş ağrısının sebebi ise, çürükler. Sanırım sevimli kedimiz tatlıyı bu aralar biraz fazla kaçırmış ve dişlerinde çürükler oluşmuş. Sevimli kedimizin çürük dişlerini önce tedavi etmeli daha sonra ise malzemeler yardımı ile dişlerini temizlemelisiniz. Böylece sevimli kedimiz sağlıklı dişlere sahip olacaktır.

 

 

 

 

 

 

2,334 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın