En Sevilen Bebek Oyunları

Türkiye’nin en büyük oyun sitelerinden biri olan sitemiz Oyunskor’daen sevilen bebek oyunlarımızı sizler için derledik. İşte özellikle kızçocuklarının çok severek oynadığı bebek oyunlarımız;

bebek

HAZAL BEBEK ÖĞRETİCİ ARAÇLAR

Hazal Bebek oyunlarının serisinden sevilen bir oyun var karşımızda. Bugün Hazalbebek ile araç ve gereçleri öğrenmeye çalışıyoruz. Okula gitmek için gerekli olanmalzemeleri Hazal bebek size söyledikçe hazırlamalısınız. Okulda da yine Hazalbebeği isteklerini yerine getirmelisiniz. Böylece yeni bilgiler öğrenebilirsiniz.

ANNE ANGELA

Bu oyunumuzda konuşan kedi olarak tanıdığımız Angela anne oluyor. Bebeği ilebirlikte gezmeye gitmek isteyen Angela’ya yardım etmeliyiz. Angela’yı vebebeğini giydirin ve süsleyin. Böylece güzel anne kız beraber gezmeyegidebilirler.Oyunumuzda yönergeleri takip edebilir ve oyunumuzu Mouse yardımı ileoynayabilirsiniz.

HAZAL BEBEK SPOR GÜNÜ

Spor hepimiz için çok önemlidir. Spor yapmaya küçük yaşta başlamak da bizimgelişimimiz için gereklidir. Bu oyunumuzda severek oynadığımız Hazal bebeğinokulda spor müsabakaları var. Bu müsabakaları kazanmak isteyen Hazal bebeğeyardım etmeliyiz. Oyun yönergelerini takip etmeniz gerekiyor.Oyunumuzu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.

SOFİA HAYVANAT BAHÇESİ

Hayvanat bahçeleri çocuklar tarafından büyük ilgi gören yerlerdir ve onlarcaçeşit hayvanı tanımamızı sağlayan yerlerdir. Sofia da hayvanları tanımak içinhayvanat bahçesine gidiyor. Oyundaki yönergeleri uygulayarak, Sofia’nınhayvanları tanımasına ve öğrenmesine yardımcı olmalısınız.

BEBEK DOKTORU

Küçük bebeğimiz biraz yaralanmış ve yardımımıza ihtiyacı var. Yanımıza yaralışekilde getirilen bebeğe yardım etmeliyiz. Masanın üzerinde duran malzemelerikullanarak bebeğimizin canını yakmadan yaralarını temizlemeli ve onu tedavietmeliyiz.Oyunumuzu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.

BEBEK KREŞİ

Bebekler ile ilgilenmekten hoşlanıyorsanız bu oyun tam da size göre. Buoyunumuzda kreşte dadılık yapıyorsunuz. Kreşe getirilen bebekleri uyutmalı,karnını doyurmalı, altlarını temizlemeli ve onlara banyo yaptırmalısınız. Amabunları yapmak hiç de kolay olmayacak. Tabi bebeklerin tatlılığı her zorluğadeğecek cinsten.Oyunu Mouse ve tuşları yardımı ile oynayabilirsiniz.

1,124 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın