En Sevilen 2 Kişilik Oyunlar

İnternet sitelerinde ki oyunları oynarken en çok üzüldüğünüz nokta iki kişilik oyun imkânı olmaması ise Oyunskor sizlere bunu yapabileceğiniz oyunlar da sunuyor. İki kişinin oynayabildiği oyunlar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En sevilen, popüler olan iki kişilik oyunlarımızı tanıtacağız.

ATEŞ VE SU SERİSİ:

Sitemizde en çok sevilen ve en çok oynanan oyunlardan biri de Ateş ve Su oyunlarıdır. Pek çok oyunu bulunan bu oyun, oyun serisi yaratmıştır. Bu oyunumuzu arkadaşınızı, kardeşiniz ile birlikte oynayabilirsiniz. Oyunda biriniz ateş diğeriniz su oluyorsunuz. Bunlar birbirlerini yok ettikleri için kırmızı yerlerden ateş ile mavi yerlerden ise su ile geçmeniz gerekiyor. Oyunları oynarken ateşi, yön tuşları ile suyu ise a,s,w,d tuşlarını kullanarak hareket ettiriyorsunuz. Aman dikkat edin, ateşi suya suyu da ateşe düşürmeyin.

Kendi kategorisinde en çok oynanan oyun olması haricinde genel listelerde de en çok oynanan oyunların başında gelen bu oyunu oynarken çok eğleneceksiniz.

Bütün Ateş ve Su Oyunları

KAFA TOPU SERİSİ:

Futbolu seviyorsanız bu oyun tam da size göre. Bu oyunda size gelen topları kafa atışı ile karşı kaleye atmaya ve oyunu kazanmaya çalışıyorsunuz. Futbol oynarken en çok eğlenebileceğiniz oyunlardan biridir. Oyunun pek çok çeşidi vardır. Bunlardan en çok sevilenleri;

Kafa topu 1-2-3

Kafa topu Avrupa Kupası

Kafa Topu La Liga

Kafa Topu Dünya Kupası

Oyunları boşluk tuşu ve Mouse yardımı ile oynuyorsunuz.

Bu da çok sevilen iki kişilik oyunlardan biridir.

Bütün Kafa Topu Oyunları

MASA ÇEKMECE:

Bu oyunda bir ya da iki kişilik oyun modlarından birini seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Oyun adından da anlaşılabileceği gibi bir masa çekme oyunu. Oyunu başlattığınızda karşınıza çıkan masayı çekerek düşürmeye çalışıyorsunuz. İki oyuncuya da verilen 5 yıldızı ilk önce kim doldurursa oyunun kazananı o oluyor.

Arkadaşlarınız ile turnuvalar bile yapabileceğiniz bu oyunu oynarken çok eğleneceksiniz. Eğer evde tekseniz ve sıkıldıysanız, oyunu tek kişilik modu açarak da oynayabilirsiniz.

Masa Çekmece Oyna

ŞİRİN VE ŞİRİNE SERİSİ:

Ne kadar büyürsek büyüyelim Şirinler’i bir kere sevdiyseniz bir daha bırakamıyorsunuz. Çocukluğumuzda bayılarak izlediğimiz küçük mavi yaratıklar şimdi Oyunskor’da sizlerle.

Oyunların hepsi çok fazla oynanan ve çok sevilen oyunlar arasında. Genel olarak oyunların hikâyeleri birbirine benziyor. Oynanış biçimleri de öyle.

Oyunda mantarları toplayarak maceralara atılan iki şirinimizi yönlendiriyorsunuz. Birini yön tuşları ile diğerlerini de a,s,w,d tuşları ile yönlendiriyorsunuz. Etabın sonuna gelerek oyunu bitirmelisiniz. Dikkatli olun gargamel ya da azman çıkabilir !

Şirin ve Şirine Oyunları

HIRSIZ KARDEŞLER SERİSİ:

Prison Break dizisini izleyenlerin bu oyunu başarmamaları imkansız. Oyunda hırsızlıktan dolayı hapishaneye atılan iki kardeşi, hapishaneden kaçırmaya çalışıyoruz. Gardiyanlara ve başka engellere karşı dikkatli davranmamız gerekiyor.

Kaçmaya çalışırken aynı zamanda yolda karşımıza çıkan altınları da toplamamız gerekiyor. Tüm engelleri aşın, altınları toplayın ve hapishaneden kaçın.

Oyun iki kişilik olduğu için karakaterlerden birini yön tuşları ile diğer karakteri de a,s,w,d tuşları ile hareket ettireceksiniz.

Hırsız Kardeşler Oyna

KARDEŞ ZOMBİLER:

Bu oyunda iki küçük ve tatlı zombiyi yönlendirerek parkurları tamamlamaya çalışıyorsunuz. Parkuların içerisinde karşınıza çıkan mantarları toplayarak ilerlemeniz gerekiyor.

Oyunda kardeş zombilerden birini yön tuşları ile diğer zombiyi ise a,s,w,d tuşları ile hareket ettireceksiniz. Arkadaşlarınızla ya da kardeşinizle bu oyunu oynarken çok eğleneceksiniz.

Kardeş Zombiler Oyunu Oyna

 

PARMAK DÖVÜŞÜ:

Bu oyunu oynamayanımız yoktur heralde. Herkesin severek oynadığı, hatta okulda bu oyunla turnuvalar bile yaptığımız oyunu artık bilgisayarınızdan da oynayabileceksiniz hem de yine bir arkadaşınız ile!

Oyun, hepimizin bildiği klasik parmak dövüşü şeklinde. Oyuncular A ve L tuşlarını kullanarak parmaklarını seçiyor ve oyuna başlıyorlar. Yenen oyuncu oyunu kazanır.

Parkam Dövüşü Hemen Oyna

Bütün 2 kişilik oyunlarına buradan ulaşabilirsiniz.

2,039 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın