En Popüler Yemek Oyunları

Yemek oyunlarını sizler için önceden de incelemiştik. Fakat bizler deboş durmadık ve sizler daha çok oyunun keyfini çıkarın diye yepyenioyunları sizlerle buluşturduk. İşte yeni eklenen ve en popüler yemekoyunları ve tanıtımları;

yemek

Anna Kabak Çorbası

Karlar Ülkesi’nin güzeller güzeli prensesi olan Anna’yı hepimiztanıyoruz. Bu oyunumuzda yine Anna başrolde. Anna, bu oyunda kabak çorbası yapmak istiyor. Biz de ona bu konuda yardımcı oluyoruz. Anna’nın yeni açtığı restaurantında kendi bulduğu tarif olan kabak çorbasını yapmak için gerekli malzemeleri toplamalı ve uygun şekilde hazırlamalıyız. Böylece müşterilerimize harika kabak çorbamızdan ikram edebiliriz.Oyunumuzu mouse ile oynayabilirsiniz.

Elsa’nın Restaurantı 3

Şimdi de Karlar Ülkesi’nin güzeller güzeli diğer prensesi Elsa’nın restoranına konuk oluyoruz. Elsa restoranında vejeteryan müşterileri için etsiz köfte hazırlamaktadır. Oyun talimatlarını yerine getirerek,Elsa’nın yeni tarifini müşterileri için hazırlamasına yardım etmeliyiz. Oyumuzda, mouse kullanarak harika lezzetler çıkarabilirsiniz.

Süper Burger Şefi

Hamburger yapmak belki de kulağa çok basit geliyor olabilir ama herhamburgerin tadı farklıdır ve siz bu oyunda en lezzetli hamburgeriyapmaya çalışacaksınız. Kendinize güveniyorsanız, en iyi burgeriyapmaya başlayın.Ekranda bulunan malzemeleri kullanarak burgerinizi oluşturabilirsiniz. Malzemeleri kullanmak için ise mouse’dan yardım almalısınız. İstediğiniz türlü burgeri yapmakta özgürsünüz. Böyleceburgerlerin şefi olacaksınız.

Pony Doğum Günü Pastası

Tatlı Pony ailesinin üyelerinden birinin bugün en mutlu günü. Çünkü bugün Little Pony’nin doğum günü. Biz de Pony’e hediye olarak,doğum günü pastası hazırlayacağız. Dilediğimiz gibi pasta yapabiliriz.Malzemeler ile pastanın içeriğini hazırlayabilir ve dilediğimiz gibi üsleyebiliriz. Oyundaki yönergeleri mouse kullanarak takip edecek ve pastanızı tamamlayacaksınız.

1,049 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın