En Popüler Doktor Oyunları

Küçükken doktor oyunları oynayan herkes, bir dönem doktor olmak istemiştir. Üstelik bu oyunlarda beceri de geliştiği için oldukça tercih ediliyorlar.

 

 

 

Oyunskor’da çeşit çeşit doktorculuk oynayabileceğiniz oyun bulunmakta. İşte en popüler olanlarından seçtiğimiz bir demet;

 

Doktorlar

Öncelikle belirtmeliyiz ki oyunun yüklenmesi, boyutundan dolayı biraz uzun sürebilir fakat beklediğinizde buna değeceğini göreceksiniz.

Oyunda, bu sefer ameliyat yapmıyorsunuz. Bir hemşiresiniz ve hastanenize gelen hastaları kontrol etmeniz gerekiyor. Hastaları öncelikle doktora yönlendireceksiniz. Daha sonra ise doktorun sizden istediği şeyleri yapmalısınız. Hastanızı tedavi ettikten sonra da taburcu edebilirsiniz.

 

Çılgın Hırsız Doktorda

Minyonlar, hem sevimlilikleri hem de maceraları ile hepimizin gönlünü fethetti. Bu oyunumuzda da minik bebek minyonumuza yardım etmeliyiz.

Bazı yerlerinde yaraları ve şişlikleri olan minik Minion’a ilk yardım tedavisi yapmalı ve yaralarını iyileştirmeliyiz. Tedavi için oyun ekranının alt tarafındaki sağlık ve pansuman aletlerini kullanabilirsiniz. Bu eğlenceli doktor oyununu mouse ile oynayabilirsiniz.

 

Doktor JimJack

Doktor JimJack, joker ile başı belada olduğundan dolayı ve jokere ve onun mikroplarına karşı savaş açmış halde. Bazı ilaçlar ile kötü jokeri yenmeniz gerekiyor.

Mouse yardımı ile aynı renk ve aynı cinsten oluşan nesneleri birleştirerek, koruyucu askerler oluşturmalısınız. Böylece alanda mikropların ve ilaçların savaşını izleyebilirsiniz. Ne kadar çok destek kuvvete ihtiyacınız olacaksa o kadar çok asker oluşturmalısınız.

 

Doktor Elsa

Karlar ülkesi prensesi bu kez başkalarını tedavi ederek ne kadar iyi biri olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Çizgi Dizisindeki karakterlerden biri olan Anna kötü adam karşısında soğukta donmuş ve hastalanmıştır.

Onu tedavi etmek ve iyileştirmek o sırada orada bulunan Elsa’ya düşmektedir. Mouse’unuz ile oyun yönergelerini takip ederek Anna’yı iyileştirerek oyunu oynayabilirsiniz.

2,603 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın