En Popüler Bulmaca Oyunları

EN POPÜLER BULMACA OYUNLARI

Bulmaca oyunları, her yaş tarafından oynanan ve en sevilen oyun türlerinden biridir. Sitemizde bulunan bulmaca oyunlarımızda en sevilenleri sizler için derledik.

bulmacaoyunlari

 

 

Çocukluğumuzun oyunlarından olan bu oyun, hepimiz tarafından mutlaka oynanmıştır. Hala popülerliğini yitirmemiş olan bu oyunu sitemizde de oynayabilirsiniz. S-O-S harflerini yan yana, çarpraz, yukarıdan aşağı gibi durumlara getirerek SOS yaparak puan kazanın. Oyunumuzu Mouse kullanarak oynayabilirsiniz.

 

Sitemizde seri halinde bulunan oyunlarından biri olan Alışveriş Asistanı’nda, Macy ile dünyayı dolaşıyorsunuz. İstenilen öğeleri mağazada arayın, bulduğunuzda üzerine tıklayın. Süre dolmadan listenizdeki bütün öğeleri bulun! Ekstra ipucu almak için promosyon çantalarını bulmanız gerekmektedir.

 

Candy Crush benzeri olan bu oyunumuz da, klasik bulmaca oyunlarındandır.  Aynı cinste olan parçalardan üç veya daha fazla olanı sağdan sola ya da yukarıdan aşağı konumda olacak şekle getirmeye çalışıyorsunuz ve böylece oyundaki skorunuzu yükselterek diğer etaplara geçişlerinizi sağlıyorsunuz.

 

Eskilerden günümüze kadar uzanan oyunlardan biri daha. Fark bulma oyunları, gazetelerde dergilerde ve şimdi de online olarak Oyunskor’da bulunmaktadır. Fark Bul Oyununda yapmanız gereken tek şey sol alt tarafta bulunan sayı kadar iki resim arasındaki farkı bulmaktır. Oyunumuzu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.

 

Ahırları bilirsiniz, her ne kadar içindeki hayvanlar sevimli ve canayakın olsalar da biraz pis ve kokulu oluyorlar. Şimdi bir ahırda kapalı kaldığınızı düşünün. Bu oyun da tam bunu anlatıyor. Oyunda bir ahırdasınız ve kaçmanız gerekiyor. Kaçışınız için ahır sakinleri ile iyi geçinmeli ve etraftaki ipuçlarını çözerek kaçmaya çalışmalısınız. Etraftaki bazı aletler de sizlerin kaçmasına yardımcı olacaktır.

 

Bu oyunumuzda dikkatinizi toplamanız çok önemli. Çünkü oyunda oda içine gizlenmiş sayıları bulmak için size verilen bir mercekle o sayıları gizlendiği yerden çıkartmanız gerekiyor. Ama yanlış yere tıklamamalısınız. Yoksa sürenizden 10 saniye gidecektir.

 

İşte karşımızda efsane oyunlardan biri daha. Mahjong oyununda üst üste dizilmiş olan taşların eşlerini bulmalı ve açılan taşları da sıra sıra bitirerek diğer bölümlere geçmelisiniz. Sürenin  önemli olduğunu unutmamanız gerekmektedir.

 

1,702 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın