En Popüler Araba Yarış Oyunları

EN POPÜLER ARABA YARIŞLARI

Artık araba yarışı oyunları sadece erkekler tarafından değil kızlar tarafından da oldukça ilgi görmektedir. Sitemizde de yarış oyunları sevilerek oynanmaktadır. Her yaştan oyuncuyu çeken bu oyunlar içinde sitemizde en popüler olanları listeledik.

oldumi

UZUN TIR YARIŞI

Bu sefer yarışırken son model spor arabalar yerine tır kullanıyorsunuz. Oyunumuzda isterseniz bilgisayara karşı isterseniz de arkadaşlarınız ile karşılıklı şekilde yarışabilirsiniz. Oyun W,A,S,D tuşları ile oynanmaktadır. Eğer her zaman karşımıza çıkan, klasik spor arabaları ile yarışmaktan sıkıldıysanız bu oyunu tavsiye ediyoruz.

 

 

SÜPER KOVALAMACA 3D

Öncelikle arabamızı seçiyoruz ve oyuna başlıyoruz. Bu sefer de peşimizdeki polislerden kaçmaya çalışıyoruz. Yön tuşları ile arabanızı kontrol edin ve polislerin arabasını toz dumana katın. Ama bunu yaparken enerji çubuğumuzun dolmasına dikkat etmemiz gerekiyor, eğer biterse oyunu kaybederiz. Kovalama oyunlarında kendilerine güvenenleri bu oyuna çağırıyoruz.

 

 

SAVAŞAN ARABALAR

Silahlarınızı ve ekipmanlarınızı yenileyin ve savaşa girin. Kullanıcı isminizi yazarak ve haritadan yer seçerek diğer oyuncularla birlikte savaşmaya başlıyoruz. Savaşan arabalar ile çok eğleneceksiniz. W,A,S,D tuşları ile oynayabilirsiniz.

 

 

ÇÖL YARIŞLARI

Çölde harika araçlar ile yarışmaya hazırsanız, oyuna hemen girebilirsiniz. Dev tekerlekli araçları yön tuşları ile kullanarak, yarışı kazanmanız gerekiyor. Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Boşluk tuşu ile de turbonuzu açarak hızınıza hız katabilirsiniz.

RALLY TURNUVASI

Çamurların içinde yarışmak her zaman ki yarışlardan daha zevklidir. Sizde bu heyecanı tatmak için oyuna girin ve size verilen süreyi aşmadan yarışı kazanmaya çalışın. Ekstra süre için de yoldan süre barlarından toplayabilirsiniz. Tabii can barları da bulunmakta. Oyunumuzu yön tuşları ile oynuyoruz.

 

 

SÜPER FORMULA 1 YARIŞI

Süper hızlı araçlar ile yarışırken herkes size özenecek. Öncellikle araç daha sonra da yer seçin ve yarışmaya başlayın. Formula 1 izlemekten zevk alanlar için, şimdi siz de yarışçı olabilirsiniz. Oyun yön tuşları ile oynanmaktadır. X tuşunu kullanarak turbonuzu etkinleştirebilirsiniz. Her yarıştan kazandığınız paralarla ise arabanızı modifiye etmeyi unutmayın.

 

 

ŞİMŞEK ARABALAR

Birbirinden hızlı arabalar ve çok iyi sürücüler ile yarışmaya hazır isen bu oyunda aracına ve kendine güvenerek yollarda kendi göster. En iyi araca sahip olduğunu ve yetenekli bir sürücü olduğunu kanıtla. Yön tuşları ile aracı kontrol etmeli ve X tuşu ile ekranın sol altında bulunan turbonu kullanmayı da unutmamalısın.

 

2,255 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın