En Popüler 5 Video

Video sitemiz olan Videoskor’da yeni ve eğlenceli videolar sizleri bekliyorlar. İşte en çok izlenen ve en çok beğeni alan popüler videolarımız;

video

Captain America ve Iron Man-GTA 5 Mod

http://video.oyunskor.com/izle/captain-america-ve-iron-man-gta-5-mod

Bu videomuzda çok sevilen iki süper kahraman Kaptan Amerika ve Iron Man’in Gta 5 oyunu içerisindeki hallerini izliyoruz. Biliyorsunuz ki GTA 5 ile ilgili farklı karakterlerin yaratılarak yapıldığı videolar oldukça fazla ve bunlar çok ilgi görüyorlar. Ama bu video diğerlerinden çok daha eğlenceli ve anlamlı. Bakalım süper kahramanlarımız GTA dünyasında ne gibi maceralara atılıyorlar.

Captain America, Spiderman ve Iron Man- GTA 5

http://video.oyunskor.com/izle/captain-america-spiderman-iron-man-gta-5

Listemizin bir önceki videomuzun benzeri bir video var yine karşımızda. Bu sefer maceraya Spiderman de katılıyor. Videoda Spiderman, Iron Man ve Kaptan Amerika’nın maceralarına tanık ediyoruz. Tabii bu sefer kendi dünyalarında değil GTA dünyasındalar ve orada her şey bildiklerinden daha farklı. Kahramanlarımız GTA dünyasına uyum sağlayabilecekler mi sizce, izleyin ve görün.

GTA 5 Araba Modifiye

http://video.oyunskor.com/izle/gta-5-araba-modifiye

GTA videoları görüldüğü gibi sitemizin en popüler videolarının başını çekmektedirler. Bu videomuzda yine bir GTA videosu. Ama bu sefer süper kahramanlar yok. Bu videoda GTA’ da ki arabaların modifiye edilişlerini izliyoruz. Özellikle araba modifiyeleri ile ilgilenenler için çok eğlenecekleri bir video olacağı kesin.

Temple Run Oyunu Gerçek Olsaydı

http://video.oyunskor.com/izle/temple-run-oyunu-gercek-olsaydi

Başlığından da anlaşılabileceği gibi bu videomuz da meşhur oyun Temple Run ile ilgili. Siz de hiç düşündünüz mü Temple Run gerçek olsaydı nasıl olurdu diye eğer bunu merak ettiyseniz videomuzu izleyebilirsiniz. Videomuzda Temple Run oyununu gerçeğe uyarlamış olan arkadaşları görüyoruz, bakalım bize neler hazırlamışlar.

 

1,131 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın