En Popüler 3D Oyunlar

3 boyut kavramı artık hayatımızın her yerine yerleşmişken, oyunlarda da kullanılmasa olmazdı tabiî ki. İşte sitemizdeki en popüler 3D oyunlarımız;

3doyunlar

ORMAN KRALI

Ormanlar Kralı aslanımızı kontrol ederek avlanmasına yardımcı olmalıyız.Ekranda çıkacak görevleri yaparak aslanımızı avlandırmalı ve karnınıdoyurmalıyız.Oyunda aslanı kontrol etmek için W-A-S-D tuşlarını kullanacağız. Shift tuşu ileise hızlanabilir ya da yavaşlayabilirsiniz. Q ve E tuşları ile de avınıza zararvererek görevlerinizi tamamlamalısınız.

OTOBÜS ŞOFÖRÜ 2

Bu oyunumuzda yapmamız gereken otobüsümüzü yönergelere uyarak parkedebilmek. Ama bunu yaparken çok dikkatli olmalı ve otobüse hasar vermedenpark etmeniz gerekiyor. Tabi süre faktörünü de unutmamanız gerek. Otobüsüen kısa sürede en hasarsız şekilde size gösterilen park alanına park etmelisiniz.Oyunumuzu yön tuşları ile oynayabilirsiniz.

Otobüs Şöförü Videosu İzle

FİFA

Fifa futbol oyununa çok benzeyen ve oynanabilirliği iyi olan bu oyunumuzdatakımınızı seçerek seçtiğiniz takımın liginde mücadeleye başlıyorsunuz.Oyunumuzda futbolcularınızı yön tuşları ile yönlendirebilirsiniz. Ayrıca W-A-S-Dtuşları ile de pas, şut gibi hareketleri yapabilirsiniz. Tüm maçları kazanın ve liginşampiyonu siz olun.

OTOBAN KOVALAMACASI

Otobanda sınırsız bir maceraya hazır olun. Bu oyunumuzda polis arabası ileotobanda ilerliyor ve suçluları yakalamaya çalışıyorsunuz. Hem macera hemyarış oyunu olan Otoban Kovalamacasında çok eğleneceksiniz. Süre bitmedenelinizden geleni yapmalı ve suçluları etkisi hale getirmelisiniz.

YÜZME YARIŞI 3D

Yüzme yarışı oyunları da en çok tercih edilen oyun türlerinden birisidir. Buoyunumuzda da bir ülke seçerek o ülkeyi temsil edeceğimiz olimpiyatlarakatılacağız.Oyunda sağ ve sol yön tuşlarını kullanarak yüzüşümüzü hızlandırabiliriz. Ayrıcadönüşler için de boşluk tuşunu kullanabiliriz.

YEŞİL FENER

Yeşil fener filminin karakteri sahip olduğu özel yüzüğü sayesinde bazı bilimselgüçlere sahip olmuş ve diğer insanlardan farklılaşmıştır. Karakterimiz bu özelgüçlerini iyilik için kötülere karşı kullanmaktadır. Oyunumuzda da 3 farklı kötüadam ile kozlarını paylaşarak onları etkisiz hale getirmeye çalışacaksınız.Oyunda karakterinizi yön tuşları ile kontrol etmeli ve Z tuşu ile desaldırmalısınız.

Yeşil Fener Videosu İzle

1,100 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın