En Komik 5 Oyun

Oyunskor ailesi olarak onlarca kategoride oyunu sizlerin daha iyi bir oyun deneyimi yaşamanız için sunuyoruz. Büyük, küçük, kız, erkek demeden herkesin kendi zevkine gör oyunları bulabildiği sitemizde komik oyunlar kategorimiz de mevcut. Bugün ki yazımızda da sizlere sitemizde en sevilen ve yüksek popülerliğe sahip olan 5 komik oyunu tanıtacağız. İşte komik oyunlar kategorisinin TOP 5’i;

komk

 

 

Basit bir çay bardağı gibi görünse de birbirinden farklı marifetleri var bu çay bardağının. Bu çay bardağı sizin aklınızdan tuttuğunuz nesneleri tahmin edebiliyor. Yani gerçekten de çok akıllı ve özel bir bardak kendisi. Ayrıca sizinle kuracağı komik diyaloglar da sizi hem şaşırtacak hem de güldürecek.

Oyunumuzu mouse yardımı ile oynayabilirsiniz. Oynarken çok eğleneceğinizi iddia ediyoruz.

 

 

Bilgisayarda çok önemli bir işiniz var ve en kritik anda bir anda bilgisayarınız kafayı yiyor ve hata vermeye başlıyor. Evet düşüncesi bile gerçekten sinir edici. Bu oyunda da bilgisayarımızın başına gelen şey tam olarak bu. Ama bu oyun size gerçekte sizi delirtse de parçalayamadığınız bilgisayarınızdan hıncınızı çıkartmanıza olanak sağlıyor. Bilgisayara istediğiniz kadar vurabilir ve tamamen parçalayabilirsiniz.

Oyunu mouse yardımı ile oynuyorsunuz.

 

 

Yüksek topuklu ayakkabılar gerçekten de korkutucudur. Bu oyunda da karşımıza sık sık yüksek topuklu ayakkabılar çıkacak.

Oyundaki amacımız topuklu ayakkabı giyenlerin dengelerini bozmadan topuklarını çekiç yardımı ile ufaltmak olacak. Ama dengeye çok dikkat etmeniz gerekiyor çünkü yanlış bir hareketinizde topuklu ayakkabı giyen kızlarımız düşebilirler. Ama unutmayın ki bunu yaparken size verilen süreye de dikkat etmelisiniz.

Bu oyunumuzda da topukları kırmak için mouse kullanmalısınız.

 

 

Komik ikililer genelde anlaşamayan kardeşler olur burdaki komik ikilimiz ise sevgililer olacak. Parkta oturan çiftimize aşk okları fırlatarak onlara komik anlar yaşatıyoruz. Ekrandaki nesneleri kafamıza göre ok yardımıyla fırlatıyor ve neler olacağını izliyoruz.

Oyunumuzu mouse ile oynayabilirsiniz.

 

 

Evet tam da tahmin ettiğiniz gibi. Oyundaki Recep Abi , filmlerinden tanıdığımız Recep İvedik’in ta kendisi. Ona istediğimiz soruları sorabilir ve karşılığında kendi mizacına yönelik cevaplar alarak eğlenebiliriz. Vakit kaybetmeden oyuna girin ve Recep Abiye soru sormaya başlayın. Çok eğleneceksiniz.

ve daha fazla komik oyun için tıklayınız.

4,040 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın