En İyi Uçak Oyunlarımız

Bugün ki konumuz da savaş oyunları kategorisinin alt dalı olarak yer alan ve macera yüklü olan uçak oyunları olacak. Bazıları son derece bağımlılık yaratabilecek potansiyelde olan bu uçak oyunları arasında en güzellerini sizlere özel olarak derledik. İşte en iyi uçak oyunlarımız;

ucak

Wings.io

Bu oyunumuzda tema uçaklar oluyor. Oyuna tıkladığınızda oyun açıldıktan sonra isminizi yazarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Oyunda size verilen uçağı kontrol etmeniz gerekiyor.

Tabi uçağınızı kontrol ederken aynı zamanda oyundaki diğer oyuncuların uçaklarına karşı da mücadele etmeniz gerekmektedir.

 

Süper Uçaklar

Uçaklar filminden tanıdığımız tüm karakterler bu oyunda yine birlikteler. Uçağımız havada süzülürken bizim yapmamız gereken şey ise havadaki yıldızları toplayarak ilerlemek ve bölümleri tamamlamak.

Her bölümden sonra yeni görevleriniz olacak ve bambaşka maceralara atılarak asla sıkılmayacaksınız.

3D grafikleri harika tasarlanmış bu oyunumuzu mutlaka oynamalısınız.

Uçak Yap

Yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğiniz bu harika oyunda karşınıza gelecek olan uçak parçalarını öncelikle birleştirerek uçağınızı meydana getirmelisiniz. Daha sonra ise yanınızda bulunan eşyalar ile uçağınızı istediğiniz şekilde tasarlamalı ve dizayn etmelisiniz.

En güzel uçağı yapacağınızdan şüphemiz yok. İyi eğlenceler.

 

3D Uçuş Eğitimi

Uçuş simülatörleri ile ilgili çok fazla oyun ortaya çıkmaya başladı. Haliyle bu alana doğru ilgi da oluştu. Biz de bu hobiden mahrum kalmayın diye sizlere özel bu oyunu yükledik.

Oyunda jet sürüşü yapacak ve savaşlara hazırlanacağız. Bunun için engelli yollardan ve parkurlardan geçerek bölümleri tamamlamalısınız.  tabi bu görevleri tamamlamak için belirlçi bir süreniz olduğunu da unutmamalısınız.

 

1,499 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın