En İyi Sinir Küpü Oyunları

Beceri oyunları kategorimizde yer alan Sinir Küpü serisi en fazla oynanan oyunlarımız arasında bulunmaktadırlar. Sinir Küpü serisinde toplam 5 oyun bulunmaktadır.

Oyundaki amacımız, havada duran panelden inen küplerden oluşan dikdörtgen prizmayı havada asılı duran mekanizmadaki deliğe sokmak olacak. Oyun oldukça zor ve adı gibi gerçekten de sinir edici bir oyun. En zor beceri oyunlarından biri diyebiliriz.

Prizma sürekli aşağı düştüğünden dolayı oyun amacına ulaşmak ne yazık ki kolay olmayacaktır. Oyun da tam olarak yaptım derken ve sevinirken bir anda prizmanın düşüşü ile gerçekten hem hayal kırıklığına uğrayacak hem de sinir olacaksınız.

Oyunda toplam 33 seviye mevcuttur. Oyunun en güzel yanlarından biri de her seviye de o seviyeye ait bir kod bulunmakta. Bu kodu ekranda sağ köşede görebilirsiniz. Bu kodlar sayesinde oyuna her seferinde ilk seviyeden başlamak zorunda kalmayacaksınız yani oyunda kaldığınız yerden devam edebilme şansınız mevcut.

Sinir Küpü 2 oyununda ise bu sefer bir kule kaydırma oyunu şeklinde ilerleyiş çıkıyor karşımıza. Bu sefer prizmamızı dik olacak bir şekilde sarı kareye getirmemiz gerekecek. Tabii yine bu oyunda da sinirlerimiz elbet biraz bozulacak. Bu oyunda da yön tuşlarını kullanacaksınız.

Sinir Küpü 3 oyunu ise serinin giderek zorlaştığını gösteriyor bize. Serinin üçüncü oyununda, oyun platformu üzerinde beyaz kareler, siyah kareler, mavi kareler ve bir adet kırmızı kare mevcut. Amacımız ise prizmamızı önce tüm beyaz,siyah ve mavi karelerde gezdirerek en son kırmızı kareye getirebilmek olacak. Gezdiğimiz her kare ise yok olacağından her beyaz kareye bir kere her siyah kareye ise iki kere uğrama hakkımız var. Mavi kareler ise teleport amaçlı kullanılıyor. Yani stratejik bir şekilde düşünerek ilerlemeniz gerekmektedir. Oyunda ilerleyişinizi yön tuşları yardımı ile yapacaksınız.

Sinir Küpü 4 oyunumuzda ise 1. Oyun ile aynı şekilde ilerleyeceksiniz yani temaları aynı.

Renkli Sinir Küpü oyunumuzda da bu sefer sarı renkteki prizmamızı, yeşil karelerden kırmızı karelere götürmemiz gerekiyor.

 

 

 

Çok sevilen bu oyun serimizi oynarken belki sinirleneceksiniz ama kesinlikle hem çok eğlenecek hem de bağımlısı olacaksınız.

Orjinal Sinir Küpü için Tıklayın

1,370 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın