En İyi Eşleştirme Oyunları

Eşleştirme oyunları, Candy Crush oyununun tüm dünyada yaygınlaşmasından sonra daha da ilgi görmüşlerdir. İşte Oyunskor’un en sevilen eşleştirme oyunları;

eslestirme

Tüm dünyayı kasıp kavuran Candy Crush fırtınası Oyunskor’da da devam ediyor. Sitemizdeki oyunda da, aynı renk olan 3 ve daha fazla şekerlemeyi yan yana getirmeli ve yok etmeliyiz. Yok ettiğimiz her şekerleme için puan kazanıyor ve kazandığımız puanlar ile de üst sıralara geçiyoruz. Üstelik zorlandığınız noktada da, oyun ufak ipuçları verebiliyor.

 

 

Bu eşleştirme oyunun da güzellik malzemeleri yer alıyor. Bu sefer, güzellik eşyalarını yan yana getirerek yok etmeliyiz. Ne kadar çok eşya yok edersek, oyun o kadar kolaylaşıyor. Bakalım kaç puan yapabileceksiniz?

 

 

Yine Candy Crush tarzı bir eşleştirme oyunu var karşımızda. Tabi bu sefer yok ettiğimiz şey, şekerler olacak. Üç ve ya daha fazla şekeri yan yana ve üst üste getirerek yok etmelisiniz. Her bölümdeki görevleri tamamlamalı ve yeni bölümlere geçmelisiniz. Oyunumuzu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.

 

 

Meyvelerin gücü şimdi de bu oyunda karşımıza çıkıyor. Renkli renkli taze meyvelerin aynılarını yan yana getirmeli ve puanlarımızı artırmalıyız. Diğer oyunlarda olduğu gibi oyunun kuralı üç ve ya daha fazla meyveyi yan yana ve üst üste getirmek. Bu oyunumuzu da Mouse ile oynayabilirsiniz.

 

 

Paskalya yumurtalarını farklı farklı boyamak herkese çok zevk verir. Bu oyunumuzda ise ilginç şekilde boyanmış olan paskalya yumurtalarını yan yana ve ya üst üste getirerek yok etmeliyiz. Böylece en yüksek skorlara ulaşabilirsiniz. Oyunumuzu fare ile oynayacaksınız.

 

 

Bu oyunumuz, diğerlerinden biraz daha farklı. Çünkü bu oyunumuzda sadece eşleştirme yapmamız yetmiyor. Oyun içerisinde ki anahtarlara, çevredekileri yok ederek ulaşabiliriz. Bu yüzden önce aynı nesneleri eşleştirerek yok etmeli daha sonra ise ulaştığımız anahtar ile sürpriz sonu görebiliriz. Merakınızdan oyunu hemen bitireceksiniz.

 

 

Rengarenk balonlar sadece çocukların değil büyüklerin bile ilgisini çeker ve yüzlerinde gülümseme uyandırırlar. Bu oyunumuzda da farklı şekillerde ve renklerde balonlarımız bulunmaktadır. Balonları yok etmek için aynı renktekileri yan yana getirmeli ve patlatmalıyız.

 

1,237 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın