En İyi 5 Yarış Oyunu

Bu yazımızda, Oyunskor’da bugüne kadar en sevilen ve en çok oynanan yarış oyunları arasından 5 tanesini sizler için seçtik.

 

Drag Yarışları

Yarış kategorisi içerisinde oyuncuların en çok zorlandığı tür şüphesiz drag yarışlarıdır.Drag yarışlarında çok zamanında ve hızlı bir şekilde vites artırmanız gerekiyor.Bu oyunumuzdada size verilen aracı kullanarak rakiplerinizi geçmeli ve yarışın galibi siz olmalısınız.Keyifli yarışlar dileriz…

 

Drift Yarışçısı

Arabanızla yanlamaya hazır mısınız? Drift Yarışçısı oyunumuzda size verilen araba ile keyif dolu yarışlara katılacaksınız.Yön tuşlarını kullanarak yan vermeli ve rakip araçları geçerek yarışı birinci bitirmek için mücadele etmelisiniz..

 

Kazanmak İçin Yarış

Son model bir Bugatti araç ile yarışma keyfini sonuna kadar yaşayacağınız bir oyun sizlerle.Kazanmak İçin Yarış oyunumuzda son sürat ilerlemeli ve rakiplerinize toz yutturmalısınız.Aracınız dünyanın en hızlı araçlarından bir tanesi.Sizde şoför olarak gerekeni yaparak tüm yarışları kazanın..

 

Hızlı Yarış Arabaları 2

Hızlı Yarış Arabaları 2 oyunumuzda birbirinden lüx spor araçlar sizleri bekliyor.Bu son model spor arabalardan dilediğiniz birini seçebilir ve kendi belirleyeceğiniz bir yarış türünde yarışlara katılabilirsiniz.Bakalım ne kadar iyi bir şoförsünüz…

 

İkili Yarış 3

Oyunskor’un en çok oynanan yarış oyunları arasında yer alan İkili Yarış oyununun üçüncü serisi İkili Yarış 3 ile macera dolu yarışlar sizleri bekliyor.Oyunda ilk olarak yarışmak istediğiniz kategoriyi daha sonrada yarışmak istediğiniz aracı seçmelisiniz.Oyunda kontrolleri yön tuşları ile sağlayabilir ve shift tuşu ile drift yapabilirsiniz..

1,818 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın