En İlginç Videolar Top 4

Oyun sitemiz Oyunskor ile beraber yürütülen Videoskor video sitemizde sizler için yepyeni videolar paylaşmaktayız. En çok ilgi gören kategorilerden biri olan “ilginç videolar” kategorimizde de sizleri hayrete düşürecek yepyeni videolar mevcut.

İşte en sevilen ilginç videolar;

Dev Hedeflere Başarılı Atışlar

Bu videomuzda sizler için en güzel basket atışlarını bir araya getirdik. Basketbol oynamak zaten zor iken bir de basketbol içerisinde farklı şovlar hazırlayarak bunları yapabilmek çok daha fazla yetenek işidir. İste bu videomuzda da bu yetenekli insanların atışlarına şahit olacaksınız.

Eğlenceli Sakız Şişirme Yarışması

Sakızdan balon yapmak herkesin yapabileceği bir şey gibi gözükse de o sakızdan büyük balonlar yapmak ve onları hemen patlatmadan tutabilmek çok da zor bir iştir.

Dünyanın farklı yerlerinde çok farklı yarışmalar mevcut. Bu videoda izleyeceğiniz yarışma da bu tuhaf yarışmalardan biri. Bu yarışma bir balon şişirme yarışması. Biz izlerken çok eğlendik umarız siz de zevk alırsınız.

Dünyanın En Dinlendirici Videosu

Son zamanlarda artan karmaşık olaylar ile insanlarda çok daha fazla stres ortaya çıkmıştır. Bu videomuzun sizlere sakinlik ve huzur vereceğini düşünüyoruz.

Bu videoda bir yumurta kabuğunun üzerine kalem ile verilen desenleri izleyeceğiz. O ufak yumurta kabuğuna verilen şekilleri izledikçe hem hayret edecek hem de dinleneceksiniz.

İnanılmaz Korkusuz İnsanlar

Bu videoda şaşkınlıktan diliniz tutulabilir hatta korkudan bacaklarınız bile titreyebilir. Çünkü yüksek binaların tepesinde korkusuzca akrobatik hareketler yapan insanların maceralarına tanık olacaksınız.

Gerçek olduğuna inanamayacağınız bu insanlar, her hareketlerinde yüreğinizi hoplatacaklar. Bakalım siz kaç saniye izleyebileceksiniz?

 

1,079 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın