En Çok İzlenen Videolar

Video sitemiz olan Videoskor.com’da birbirinden eğlenceli ve ilginç videoları sizlerle paylaşıyoruz.Bu yazımızda da sizlere son dönemde en çok izlenen videolarımızı tanıtacağız.

1000 Km Hızla Dönen Stres Çarkı – Enes Batur

Türkiye’nin en çok aboneye sahip youtube kanallarından olan Enes Batur’un çekmiş olduğu 1000 Km hızla dönen stres çarkı videosu videoskor da son dönemin en popüler videoları arasında yer alıyor.Enes Batur’un diğer eğlenceli ve ilginç videoları da sitemizde sizleri bekliyor..

GTA 5 Recep İvedik Modu

Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan GTA 5’i ülkemizin sevilen film karakteri Recep İvedik moduyla oynamak daha keyifli bir hal almış gibi gözüküyor.GTA 5 Recep İvedik modu videosu sitemizdeki popüler videolar arasında ilk sıralarda yer alıyor.Diğer GTA 5 Modları videolarıda videoskor farkıyla sizlerle..

1000 Derecelik Baltayla 3310 Kesme

Son dönemde neredeyse tüm youtuberların çekmiş olduğu 1000 derecelik bıçakla nesne kesme videoları oldukça fazla izleniyor.Bizimde sitemizde bulunan 1000 Derecelik Baltayla 3310 Kesme videosu oldukça beğenildi ve en çok izlenen videolar arasına girdi.Diğer kızgın bıçakla nesne kesme videolarını sitemiz üzerinden izleyebilirsiniz.

Sürpriz Yumurta İle Yapılan 8 İlginç Buluş

Yabancı bir youtube kanalının çekmiş olduğu Sürpriz Yumurta İle Yapılan 8 İlginç Buluş videosu sitemizde izlenen en popüler videolar arasında üst sıralarda yer alıyor.Bu videoya benzer birçok ilginç buluş videosuna sitemizde yer veriyoruz.Sitemizi ziyaret ederek bu videoları takip edebilirsiniz.

Yorumlardan Şarkı Yapmak – Orkun Işıtmak

Türkiye’nin en popüler youtuberları arasında yer alan Orkun Işıtmak videolarına yapılan yorumlardan şarkı yaparak bir video paylaştı.Orkun Işıtmak’ın yorumlardan şarkı yapmak videosu oldukça beğenildi ve izlendi.Orkun Işıtmak’ın bu ve diğer eğlenceli videolarını videoskordan takip edebilirsiniz.

 

1,326 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın