En Çok İzlenen Stres Çarkı Videoları

Video sitemiz Videoskor’da birbirinden güzel stres çarkı videolarını sizler için derledik.

Stres Çarkı Yapımı

Yabancı bir youtube kanalının hazırlamış olduğu stres çarkı hazırlama videosu trend videolar arasında üst sıralarda yer alıyor.Videoda galyum malzemesi ile kendi stres çarkınızı yapabilirsiniz.İyi seyirler dileriz..

100 Stres Çarkını Aynı Anda Döndürdük

Ülkemizin sevilen youtube kanalları arasında yer alan Oha Diyorum kanalı tarafından hazırlanan bu videoda tam 100 stres çarkı aynı anda çevrilmeye çalışılmış.Oha Diyorum ekibi bu konuda biraz zorlanmış olsada 100 stres çarkını aynı anda döndürmeyi başarmışlar.İyi seyirler..

5TL Stres Çarkı Vs. 400TL Stres Çarkı

Türkiye’nin en çok aboneye sahip kanalları arasında yer alan Orkun Işıtmak’ın hazırladığı 5TL Stres Çarkı Vs. 400TL Stres Çarkı videosu Türkiye’de en çok izlenen stres çarkı videoları arasında bulunuyor.Bakalım 5 Tl’lik stres çarkı ile 400 Tl’lik stres çarkları arasında ne gibi farklar var..

Şekilli Stres Çarkı Yapımı

Tüm dünyayı kasıp kavuran stres çarklarını bilmeyen yoktur.Artık kendi stres çarkınızıda yapabilirsiniz.Bu videoda kullanılan galyum maddesi yardımıyla dilediğini şekilde bir stres çarkı yapabilirsiniz.İyi seyirler dileriz.

 

1,369 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın