Eğlenirken Öğreten En popüler Bilgi Oyunları

Eğlenirken Öğrenmek istiyorsanız, aynı zaman da yarışarak kendinizi de kanıtlama peşindeyseniz bu oyunlarımız tam size göre !

TRİVİA CRACK: Kategoriler halinde yarışabileceğiniz bu oyunda bilginizi sınıyor ve eğleniyorsunuz. Aynı zamanda arkadaşlarınızla ya da diğer oyuncularla da yarışma imkanı sunan bu oyunu oynarken kendinizi kaptırabilirsiniz. Bağımlılık yaratıcı bu oyun, son zamanların en popüler oyunlarından biri. Bu oyunda sadece bilmek değil, zaman da önemli. Hem rakibinizle hem de zamanla yarıştığınız bu bilgi oyununda ne kadar hızlı cevap verirseniz o kadar çok puan kazanabilirsiniz. Böylece sıralamalarda en yüksek skorlara ulaşabilirsiniz.

http://www.oyunskor.com/triviacrack.htm

 

PASSAPAROLA : Ekranlardan aşina olduğumuz bu bilgi oyunumuzda, kendinizde gerçekten yarışmada hissedeceksiniz. Çıkan çemberde A’dan Z’ye bütün soruları doğru bilerek bilginizle herkesi kendinize hayran bırakın. Oynaması çok zevkli ola bu oyun en sevilen bilgi oyunlarımızdan biri.

http://www.oyunskor.com/passaparola.htm

 

 

KİM MİLYONER OLMAK İSTER : Yine ekranlardan aşina olduğumuz bir oyun daha. Yıllardır akşamları ailecek merakla izlediğimiz ve çıkan soruyu doğru bilince herkes tarafından tebrik edildiğimiz yarışmaya katılmak artık parmaklarımızın ucunda. Siz de bu çok ünlü bilgi oyununda yarışabilir ve en yüksek ödülü almak için çaba sarfedebilirsiniz. Bilemediğiniz sorular için de üzülmeyin, bu oyun sayesinde bilmediğiniz pek çok bilgiyi de öğrenebilirsiniz.

http://www.oyunskor.com/kimmilyonerolmakister.htm

 

TÜRKİYE HARİTASI : Bu bir yarışma oyunu olmasa da bize en çok bilgi katacak oyunlardan birisi. Bu oyunda önünüze gelen boş Türkiye haritasına şehirlerimizi doğru yerleştirmeye çalışıyoruz. Coğrafyasına güvenen tüm oyunseverleri bekleriz. Ama unutmayın doğru bildiğiniz her şehir için puan kazanacakken, bilemedikleriniz için de puan kaybedeceksiniz.

http://www.oyunskor.com/turkiyeharitasi.htm

 

PEŞİN PARA : Bu oyunda genel kültürünüzü sınarken aynı zamanda da çok eğleneceksiniz. Ama dikkat edin cevaptan kesin emin değilseniz ödülü bölebilirsiniz böylece tamamını kaybetmezsiniz. Herkesin oynayabileceği bu güzel bilgi oyunu için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

http://www.oyunskor.com/pesinpara.htm

 

ÇARKIFELEK : Evet bu oyun tam da çocukken bizi televizyon başına kitleyen yarışmanın oyunu. Çok seveceğinizi düşündüğümüz bu oyunumuzda da tıpkı gerçek yarışmada gibi hissedeceksiniz. Çarkıfeleği döndürün ve gelen harfle ilgili soruyu bilmeye çalışın. Artık siz de bir çarkıfelek yarışmacısısınız !

http://www.oyunskor.com/carkifelek.htm

 

938 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın