Drakensang Online

Stratejik ve savaşçı tabanları oyunlardan hoşlananlar için bugün harika bir oyunu tanıtacağız sizlere. Oyunskor’da online oyunlar kategorisinde bulunan Drakensang Online, grafikleri, oynanışı ve özellikleri ile gerçekten de online bir oyun olmasına rağmen oyundaki keyif seviyenizi çok yükseğe çıkarıyor.

drakensang-online

Online oyunlar arasında en sevilenlerin yapımcısı olan, Bigpoint şirketi tarafından yayınlanan Drakensang Online oyunu, browser tabanlı bir strateji oyunudur.

Drakensang Online, bilgisayarınıza yükledikten sonra oynayabileceğiniz bir oyun. Ama boyutları ve sistem gereksinimleri yüksek olmadığından dolayı oynarken bilgisayarınızı kasmayacağını düşünüyoruz.

Oyun içerisinde bir savaşçı olacaksınız. Savaşçınızı hazırladıktan sonra ise, kısa bir oyun tanıtım turu geçirebilirsiniz. Daha sonra ise karşımıza yapmanız gereken bazı görevler çıkacak. Bu görevlerden bazılarını seçmeniz gerekiyor. Seçtiğiniz görevler sonrasında ödüller kazanacaksınız ve başka görevlerin kilidini açacaksınız.

Görevleri tamamladıkça yeni gelecek görevler giderek zorlaşacak. Orman, yer altı mezarlıkları, şehir içi gibi pek çok görev yeri var. Ve ayrıca her görev alanında da farklı ve birbirinden tehlikeli yaratıklar çıkacak karşınıza.

Oyunun en güzel yanlarından birini söyleyebiliriz şimdi de. Oyunda arkadaş ekleyebiliyorsunuz. Bu arkadaşınız ile birlikte bir takım olacaksınız. Birlikte görev yapabileceksiniz. Hatta takım arkadaşınızın tamamladığı görevi tekrardan yapmanıza gerek kalmayacak. İsterseniz de aynı görevi aynı anda alarak ikinizde birbirinize yardım ederek görev yapabilirsiniz.

Oyunda görevleri yaptıkça seviyeniz artacak. Seviyeniz arttıkça da oyundan yepyeni silahlar, mühimmatlar, zırhlar ve kıyafetler kazanacaksınız.

Savaşçı ve mistik temalı oyunları seviyorsanız, ve oyununuzu arkadaşlarınızla beraber oynamak istiyorsanız, Drakensang Online’ı yüklemenizi öneriyoruz.

Drakensang Online Hemen Oyna

816 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın