Diep.io & Vanar.io

Çok yaygınlaşan oyun tarzlarımızdan biri olan iki yeni oyun var bugün karşımızda. Bunlar Diep.io ve Vanar.io !

Bu iyi oyunumuzda online olarak diğer oyunculara karşı savaşarak oynadığımız oyunlardan. Şimdi iki oyunun da ayrıntılı bilgilerini vereceğiz.

diep 

Diep.io

Bu oyunumuz da ufak bir tankın hakimiyetini kurmaya çalışıyoruz. Oyunda tankınızı Mouse yardımı ile kontrol ediyorsunuz. Ateş ederek platform içerisindeki diğer oyuncuların tanklarını pusuya düşürerek yok etmeye çalışıyoruz. Tabi diğer oyuncular da aynı şeyi bizim için yapmaya çalışıyorlar. Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve düşmanlarınızın top atışlarından kurtulabilmek için doğru manevralar yapmalısınız.

vanario

Vanar.io

Bu sefer de uzay temalı bir platformdayız ve uzay mekiğini yönetiyorsunuz. Amacımız ise rakip oyuncuların uzay mekiklerini vurarak yok etmek olacaktır. Yani uzayda savaşıyoruz diyebiliriz. Basit bir oyun gibi görünmesine rağmen hem online olarak gerçek oyunculara karşı oynanabilir olması ile hem de uzayda geçen farklı teması ile en üst sıralarda kendine yer edineceğini şimdiden söyleyebiliriz. Oyunda uzay mekiğinizi W tuşuna basarak çalıştırabilir, A ve D tuşları ile de hareket ettirebilirsiniz. Ayrıca boşluk tuşu silahları kullanmanıza ve Shift tuşu ise zırhlarınızı aktif hale getirmenize yardımcı olacaktır.

İki oyunumuzun da genel olarak oynanış biçimleri ve konuları bu şekildedir. Belirtmemiz gereken diğer şey ise iki oyunda da online oyuncular ile oynadığımızdan dolayı, oyunlara ilk girişinizde hesap oluşturabilir ya da misafir girişini kullanarak oyunları oynamaya başlayabilirsiniz. En yeni oyunlar için bizi takip etmeye devam edin.

1,390 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın