Cesur Adam’la Maceraya Hazır Mısınız?

Aksiyon oyunlarının aranan karakteri olan Cesur Adam tüm maceralarında bizleri tanık olmaya çağırıyor.

Cesur Adam serisi içerisinde toplam üç oyun bulunan, ama her seferinde yepyeni maceralar ve düşmanlar sunan bir seridir.

Bu serinin oyunlarını inceleyeceğiz.

Cesur Adam

Cesur Adamın bu macerasında, karşısındaki düşman çirkin ve tuhaf yaratıklardır. Bu yaratıkları etkisiz hale getirmeliyiz. Yön tuşları ile cesur adamı kontrol etmeli, boşluk tuşu ile de elinizdeki silahla ateş ederek, yaratıkları vurabilirsiniz.

Oyunda bazen karşınıza ekipmanlar çıkacak. Onları da toplamalısınız.

Cesur Adam 2

Cesur adam oyununun beklenen yeni versiyonu çıktı. Zombilere karşı amansız bir mücadele veren tequila zombi avcısının kontrolünü iyi bir şekilde sağlayın. W,A,S,D tuşlarıyla yada yön tuşları ile hareket kontrolünü yapabilir mouse ile zombilere ateş ederek etkisiz hale getirebilirsiniz.

Yerdeki silahı almak için S tuşuna basabilirsiniz. Tüm zombileri yok ederek bölümleri tamamlayın.

Cesur Adam 3

Serinin son oyununda, topraklarımız zombiler tarafından işgal edilmiş ve bizim topraklarımızı korumamız gerekiyor. Cesur Adamı bu macerada yönlendirmek için W,A,S,D tuşlarını kullanabilirsiniz. Mouse yardımı ile de ateş edebilirsiniz.

1,2,3,4 tuşları ile sahip olduğunuz silahları kullanabilirsiniz. Boşluk tuşu ile biriken özel gücünüzü kalabalıkta kullanarak toplu katliam yapabilirsiniz.

 

2,150 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın