Canavar Tekerler Nedir ? Nasıl Oynanır ?

Canavar Tekerler, bin bir çeşit oyunun bulunduğu Oyunskor’un yarış oyunları kategorisinde yer alan ve sevilen oyun serilerinden birisi. Sitemizde de oldukça sevilerek oynanıyor. Bu oyunların nasıl oynandığını, ve neden bu kadar sevildiklerini inceleyeceğiz.

 

 

 

 

 

Canavar Tekerler Oyunları Oynanışları

Canavar Tekerler serisinin ilk oyununda, vahşi ve canavar gibi halleriyle karşımıza çıkan araçlar ile yarışlara katılıyoruz. Oyunda kazandığımız her yarış için para ödülleri alacağız. Ve bu paralar ile vahşi aracımıza yeni özellikler katabilirsiniz. Ya da canavarınızı değiştirerek, yepyeni bir araca sahip olabilirsiniz.

Oyunda yön tuşları ile araç kontrolünü sağlayacaksınız. Ayrıca yol sırasında topladığınız nitro paketlerini kullanmak için de boşluk tuşuna ihtiyacınız olacak.

 

Canavar Tekerler 2 oyununda da, bir önceki oyundan daha zor yarış kulvarları ve daha dişli rakipler görüyoruz. Ama yarış tutkumuz da kaldığı yerden devam ediyor tabi ki. Yepyeni bir şampiyonaya katılarak yine canavar arabalarınızı yarıştıracaksınız. Turnuvalardan kazandığınız paralar ile harika arabalara sahip olabilirsiniz.

Tuş kullanımları ise, birinci oyunda olduğu gibi.

Serinin 3. Oyununda ise yine farklı bir turnuva, farklı yarış pistleri var. Tabi oyun giderek daha da zor bir hale geliyor. Bu son oyunda ise, en gösterişli arabalar karşımıza çıkıyor. Bu arabalara kesinlikle bayılacaksınız.

Canavar Tekerler Serisi Neden İlgi Görüyor?

 

  • Canavar Tekerler serisinin her bölümünde farklı araçlar ve farklı yerler var. Bu yüzden de hep aynı oyunu oynamak istemeyenlerin tercih sebebi oluyor.
  • Oyunda, belirli bir amaç var. Yani sadece kazanmakla kalmıyorsunuz. Kazandığınız paraları, arabanızı geliştirmek ya da farklı arabalar için harcayabiliyorsunuz. Böylece her seferinde daha çok para kazanmak için daha çok hırslanıyorsunuz. Bu da oyuncuyu, oyuna bağlıyor.
  • Renkli ve güzel grafikleri ile internet üzerinden oynanan bir oyun değil de bilgisayar oyunu gibi hissettiriyor. Gerçekçi bir deneyim yakalıyorsunuz.
  • Oynanışı oldukça kolay ve her yaşa hitap ediyor.

 

 

1,912 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın