Canavar Kamyonlar Serisini Mutlaka Oynayın!

Oyunskor’un Araba oyunları kategorisinde yer alan fakat aynı zamanda tam bir adrenalin bombası olan Canavar Kamyonlar oyun serisini inceleyeceğiz bugün.

Toplamda dört adet oyunu bulunduran bu serinin her oyununda farklı maceralar ile mücadele edeceksiniz.

 

Canavar Kamyonlar

Serinin ilk oyununda, oldukça kızgın olan  canavar kamyonlar ile engeller ve zorluklar ile dolu dağ yolunda tırmanışa geçerek yarışacaksınız.

Oyunun en başında en beğendiğiniz kamyonu seçerek yarışa geçebilirsiniz. Sinirli olmak güzel bir şey olmasa da bu oyunda kazanabilmek için en sinirli kamyon siz olmalısınız.

Yarışlarda topladığınız paralar ile kendinize yeni ekipmanlar alarak yenilmezlik serinizi ilerletebilirsiniz. Ayrıca oyunu iki kişilik de oynayabiliyorsunuz.

Oyunda, ilk oyuncu W,A,S,D tuşları kullanılarak, ikinci oyuncu ise yön tuşları kullanılarak kontrol ediliyor.

Canavar Kamyonlar Rally

Canavar Kamyonlarımız bu oyunda da rally platformunda güçlerini gösteriyorlar. Oyuna yine ilk olarak canavar kamyonumuzu seçerek başlayacağız.

Yön tuşları ile aracınızı kontrol etmeli ve X tuşu ile dolan turbonuzu kullanabilirsiniz. Yarışlardan başarılı sonuçlar alarak diğer kilitli olan araçları da satın alabilir ve aracınızın özelliklerini artırabilirsiniz.

Canavar Kamyonlar 3

Serinin üçüncü oyununda, aksiyonun en üst seviyesine çıkıyoruz. Kamyonlarımız giderek canavarlaşıyor ve sinirleniyorlar. Bu da tabi ki oyunun heyecanını artırıyor.

Kamyonu kontrol ederek yarışları tek tek tamamlamamız gerekiyor. Tamamladığımız her yarış sonrasında da tabi ki yine ödüller kazanacağız. Bu para ödülleri ile aracın seviyesini yükseltebiliriz. Seviye yükseldikçe de daha güçlü rakiplere karşı yarışabileceğimiz bir moda gelebileceğiz.

 

1,685 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın