Büfe İşletme Oyunları

Yemek oyunları kategorimizde yer alan, büfe temalı oyunlarımıza, yenileri eklendi. Biz de bu yeni oyunlarımızı sizlere tanıtmak istedik. Yemek yapma oyunları gerçekten de eğlencelidir, fakat büfe oyunlarında aynı zamanda yöneticilik yapıp para da kazandığınız için çok daha fazla eğleneceksiniz.

bufe

İşte yeni eklenen ve çok sevilen büfe temalı yemek oyunlarımız;

Emily’nin Sahil Büfesi

Emily’nin olduğu oyunları çok sevdiğinizi biliyoruz. Bu yüzden de sizler için yeni bir Emily oyunu yükledik. Emily, bu oyunda bir sahil büfesinde çalışıyor. Üstelik burayı da tamamen kendi kurmuş. Biz de bu yalnız çıktığı yolda ona yardım etmeliyiz. Bunun için Mouse yardımı ile müşterilerin istedikleri siparişleri hazırlamalısınız.

Size verilen tüm görevleri tamamlamalı ve kazandığınız paralar ile büfenize yeni eşyalar almalı ve orayı büyütmelisiniz.

Sandviç Büfesi

Sandviç yapmak kulağa kolay bir iş gibi geliyor olabilir ama bu kadar işlek bir caddede ve bu kadar çok çeşidin olduğu büfede çalışmak emin olun çok zor.

Bu küçük sandviç büfesine gelen müşterilerinize, istedikleri malzemeleri kullanarak sandviçleri hazırlamalı ve onlara en kısa sürede teslim etmelisiniz.

Malzemeleriniz bitince hemen geri eklemeniz gerekiyor. Ayrıca cadde ortasında çalıştığınızdan dolayı da tezgahınıza sinekler gelebilir, onları ilaç sıkarak uzaklaştırabilirsiniz.

Oyunumuzu Mouse ile oynayabilirsiniz.

Patlamış Mısır Büfesi

Oyunumuza başlayabilmek için öncelikle play tuşuna basmalı daha sonra ise Go To Kitchen’a tıklayarak mutfağa girmelisiniz.

Mutfakta sizi mısır yapma malzemeleri bekliyor olacak. Siz de bu malzemeleri kullanarak, mısır makinesine koymalısınız. Uygun miktarda yağı, tuzu ve mısırı eklemelisiniz. Daha sonra ise mısır patlatma makinesini çalıştırmalı ve mısırlarınızın patlamasını beklemelisiniz.

Mısırlar hazır hale geldikten sonra Go To Stall tuşuna tıklayarak, müşterilerin oldukları bölüme gitmeli ve siparişe göre patlamış mısır ve içeceklerini müşterilere teslim etmelisiniz.

1,679 total views, 2 views today

Bir Cevap Yazın