Bu Oyunları Oynamayı Unutmayın!

Her hafta en güzel oyunları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Karışık kategorilerden en popüler 3 oyunu bugün sizlere tanıtacağız. Böylece herkes kendine hitap eden oyunlara çok daha rahat bir şekilde ulaşabilecek. İşte bu haftanın en popüler oyunları;

 

 

Robot Fabrikası

Robot oyunlarının artması bir nevi Transformers ile oldu diyebiliriz. Transformers robotlarına benzer robotları siz de yapmak istiyorsanız eğer, robot fabrikasına gelebilirsiniz.

Robot Fabrikası oyununda, fabrikaya yeni gelen robotların montajlarını yapmalısınız ve onları çalışır hale getirmelisiniz. Oyunu oynayabilmek için, Mouse ile ekranın sağında ve solunda olan malzemeleri alarak en hızlı şekilde yerleştirip monte etmelisiniz.

X Uçuş Savaşı

Yıldız Savaşları’nı seviyorsanız eğer bu oyuna da bayılacaksınız. Çünkü bu oyunumuzda Yıldız Savaşları’nın önemli kahramanlarını kurtarmaya gidiyoruz. Uzay gemimizi kontrol etmeli ve düşman gemileri de yok etmeliyiz. Bu şekilde bölümleri tamamlayarak ilerleyebilirsiniz.

Mouse kullanarak hem uzay geminizi kontrol edebilir hem de ateş edebilirsiniz.

Alışveriş Sokağı 4

Alışveriş sokağı oyunu aslında bir seri. Hem de sitemizde oldukça fazla sevilen bir seri. Biz de serideki en sevilen oyunlardan biri olan Alışveriş Sokağı 4 oyununu tanıtacağız.

Alışverişi bu sefer uzayda yapacaksınız. Kuracağımız bu alışveriş sokağına en güzel ve en yüksek binaları kurmaya çalışacağız. Oyunda, seviyenize uygun binaları şehre yerleştirmeli ve işçileri çalıştırmalıyız. Böylece müşterilerimiz memnun kalacaklardır.

Seviyeniz yükseldikçe, yeni binalar açılacak ve daha çok para kazanacaksınız.

Bütün Oyunlar için Oyunskor.com

992 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın