Bu Oyunları Mutlaka Oynayın!

En sevdiğiniz oyun sitesi Oyunskor’un yepyeni oyunları yine sizlerle birlikte. Bu hafta da en çok oynanan ve yeni eklenen oyunlar arasından seçtiklerimizi Oyunskor’da Haftanın Favorileri yazımızda tanıtacağız.

 

 

Frankenstein Maceraları

Frankenstein, korku salmaya devam ediyor. Her macerasında bizi biraz daha geren Frankenstein bu sefer de Oyunskor’da sizlerle birlikte. Korkulu karakterimiz Frankenstein, engellerle dolu bir mağarada çıkıyor karşımıza. Bu mağaradaki tüm yıldızları toplamalı ve büyük hazine sandığına ulaşmalısınız. Sandık, mağaranın içinde sizi bekliyor. Oyunumuzda Frankenstein’ı kontrol etmek için Mouse kullanabilirsiniz.

Kafa Topu All Star

Kafa Topu oyunları, hepinizin çok sevdiği oyunlardır. Bu oyunumuzda, serinin diğer oyunlarındaki gibi öncelikle istediğimiz takımı seçmeliyiz. Takımımızı seçtikten sonra ise turnuvalara katılabilirsiniz. Elemelerde karşımıza çıkan takımları yenmeliyiz. Finale kadar yükselmeliyiz. Finalde şampiyon olarak, kupamıza kavuşabiliriz. İşte her şey bu kadar.

 

Riskli Görev

Acımasız korsanlar ile dolu olan denizde, heyecan verici bir maceraya atılacaksınız. Korsanları etkisiz hale getirmek için çabalamalısınız. Korsanları etkisiz hale getirmek için nişan almalı ve ateş etmelisiniz. Ateş etmek için ise, Mouse kullanmalısınız. Nişan alma aşamasında, yön ve güç ayarları yapabilirsiniz.

 

Sörfçü Noel Baba

Yaklaşan yeni yıl ile birlikte noel baba sörf tahtası ile karda sörf yaparak engellere takılmadan hediyelerini dağıtmasına yardımcı olmalısınız. Yön tuşlarınızı kullanarak noel babayı kontrol ederek oyunumuzu oynayabilirsiniz.

 

1,444 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın