Bu Oyunları Kaçırmış Olabilirsiniz!

Oyunskor’un onlarca kategorisinde ki binlerce oyunumuz sizleri bekliyor. Bizler de size daha iyi bir hizmet verebilmek için oyunlarımıza devamlı yenilerini ekliyoruz. Oyunskor’un çok farklı kategorilerde yeni eklenmiş oyunlarını sizlere tanıtmak istiyoruz. İşte Oyunskor ailesinin yeni oyunları;

 

 

Prensesler 2017 Yeni Moda

2017 yılını kış modasını siz belirleyeceksiniz. Oyunumuzda en güzel kızlarımıza, en güzel kış kıyafetlerini seçmelisiniz. Onları 2017 kışına hazırlamalısınız.

Kıyafetleri tek tek denedikten sonra en güzel kombini, en çok yakışan kıyafetleri kızlarımıza alabilirsiniz. Oyunu oynamak için Mouse kullanabilirsiniz. Mouse ile kıyafetleri deneyeceksiniz.

Koşucu Astronot

Küçükken astronot olmak isteyenlerden biri iseniz, bu oyunumuzda bu hayalinizi gerçekleştireceksiniz. Minik astronot, uzay yolunda koşmaya başlıyor. Onunlar birlikte koşacağız biz de tabi ki.

Oyunumuzda astronotu kontrol edebilmek için yön tuşlarını kullanmalı ve koşmalısınız. Ama unutmayın ki bu yolda koşarken, engellere takılmamalısınız.

Soğuk Savaş

Deneyler her zaman yararlı değillerdir. Bu oyunumuzda da bunu çok iyi şekilde göreceğiz. Oyunda bir deney sonucunda bir patlama yaşanıyor ve insanlar, mutanta dönüşüyorlar. Bu da tabi ki mutanta dönüşmemiş olan insanlara zarar verecektir.

Mutantların sizlere de zarar vermemesi için onları etkisiz hale getirmelisiniz. Bunun için de Mouse kullanarak, nişan almalı ve onları vurmalısınız.

Canavar Helikopter

Bu oyunumuzda da yine insanlık ve gezegenimiz tehlike altında. Bu sefer ki tehlike ise çok daha uzaklardan gelen uzaylılar.

Uzaylı istilasına uğrayan gezegeni korumak zorundayız. Yön tuşlarını kullanarak helikopteri kontrol etmelisiniz. Helikopterin içinden ise Mouse ile nişan almalı ve ateş etmelisiniz. Böylece gezegeninizi koruyacaksınız.

 

845 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın