Bu Oyunları Kaçırmayın, Haftanın Favorileri

Oyunskor’un muhteşem oyunlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Her hafta, o haftanın favori oyunlarını sizlere tanıtmaya başlayacağız. İçerisinde yeni ve güncel oyunlar olduğu gibi eski ama oldukça sevilen oyunlar da mevcut. İşte bu haftanın favori oyunları;

populer-1

Süper Uçaklar

Uçaklar filminden tanıdığımız kahramanlar, Oyunskor’da da yanımızdalar. Bu oyunumuzda uçaklarımız ile hareket ederek, yıldızları toplamalısınız. Havada süzülerek bölümleri tamamlıyorsunuz. Bölümleri tamamladıkça farklı uçaklar ve farklı gövdeler ile oyuna devam edebiliyorsunuz.

Oyunumuzda uçakları yönlendirebilmek için yön -tuşlarını kullanabilirsiniz.

Koyun Shaun

Koyun Shaun’u tanımayan yoktur. En sevilen çizgi filmlerinden biri olan Koyun Shaun, yeni macerasına bizi de ortak ediyor. Oyunda mouse kullanarak öncellikle bölüm seçiyorsunuz. Daha sonra da bölümlerdeki görevleri yapıyorsunuz.

Oyunumuzu yön tuşları, boşluk ve mouse ile oynayabilirsiniz.

 

Yunus Show 7

Yunus Show oyunları serisi, oyun sitemiz Oyunskor’un en sevilen oyun serilerinden birisidir. Oyunumuzda sevimli bir yunusu kontrol ediyoruz ve onun seyirciler önünde güzel bir gösteri yapmasını sağlıyoruz.

Size verilecek olan görevleri tamamlamanız gerekmektedir. Ayrıca suyun içine dalarak hız kazanmalısınız ve halkaların içinden geçmelisiniz.

 

693 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın