Bu Odalardan Kaçmak Çok Zor

EN İYİ 5 ODADAN KAÇIŞ OYUNU

Zeka oyunları kategorimizin alt kategorisi olarak yer alan oda oyunları, hem macerayı hem gerilimi en üst seviye de yaşatıyor. Üstelik bir yandan da zekanızı kullanarak, ipuçlarını yakalamalısınız. İşte en sevilen kaçış oyunlarımız;

odaoyunu

 

 

Uyanıyorsunuz ve kimsenin olmadığı, tanımadığınız bir odadasınız. Evet gerçekten de kulağa ürkütücü geliyor. Ama buradan kaçmak için size ipuçları bırakılmış. Oyunda, kilitli olduğunuz odadan kaçmak için oda içinde gizlenmiş olan ipuçlarını bulmalısınız ve bu ipuçlarını birleştirerek odadan çıkmanın yolunu bulmalısınız.

Oyunumuzu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.

 

 

Bu sefer de gözünüzü karanlık bir hastanede açıyorsunuz. Sanırım bu odada kilitli kalmaktan biraz daha ürkütücü. Bu sefer karanlıktasınız ve yine size gerekli olan nesneleri bulmalısınız ve kendinize bir plan hazırlayacak kaçışınızı gerçekleştirmelisiniz.

Oyununuzu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.

 

 

Lost dizisini izlediyseniz bu oyun size oldukça eğlenceli gelecektir. Ama unutmayın ki kapalı bir yer olmasa bile, ıssız adada da mahsur kalmak yine de korkutucu geliyor. Adada size gereken nesneleri toplamalısınız ve bu nesneleri nasıl kullanabileceğinizi düşünmelisiniz. Tabi bu belki de günlerinizi alacaktır.

Bu oyunumuzu da yine Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.

 

 

Bu oyunumuzda da hapisteki mahkumları kurtarmaya çalışıyorsunuz. Bakalım ipuçlarını toplayarak ve tüm odalara bakarak ne kadar hızlı bir şekilde bu hapishaneden mahkumları kurtarabileceksiniz.

Oyunumuzu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.

 

 

Çok sevilen kahramanımız Scooby Doo yine harika bir maceraya atılmış. Müzede kilitli kalan Scooby’nin müzeden kaçmasına yardım etmeliyiz. Müzenin bazı bölümlerinde ipuçları ve gizli nesneler mevcut. İpuçlarını ve nesneleri toplayarak müzeden kaçmak için plan hazırlamalıyız.

Oyunu Mouse yardımı ile oynayabilirsiniz.

 

1,575 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın