Bu Haftanın Öne Çıkan Videoları

 

Destekleriniz ve ilginiz ile her geçen gün daha  da büyüyen video sitemiz Videoskor.com’a yeni videolar yükledik ve sizlerle buluşturduk. En son eklenen, en eğlenceli, en bilgilendirici videolar Videoskor’da. Yeni neler gelmiş hep birlikte bir göz atalım.

enyenivideolar

Bu videoyu izlerken çoğu zaman koltuğunuzdan zıplayabilirsiniz. İnanılmaz insanların yaptıkları karşısında ağzınızın açık kalacağına eminiz. Tepelerden atlayanlar mı dersiniz, çatıdan çatıya atlayan mı yoksa sörf tahtasında şov yapanlar mı.. Bunların hepsi bu videoda. Bizim korkarak izlediğimiz çoğu şeyi onlar zevkle yapıyorlar. E bu durum karşısında bize de sadece alkışlamak ve tebrik etmek düşer.İnanılmaz insanlar derlemesi, bizi çok şaşırtacak.

Watch Dogs oyununu hepiniz duymuşsunuzdur. Hatta aranızda çok iyi bilenler de vardır. Oyun sırasında yaşanabilen komik kazalar bu videoda gösterilmiştir. Oyunlar içerisindeki komik sahneler zaten herkesin ilgisini çeker ve güldürür. Bu ciddi oyundaki komik sahneler yani komik kazalar da oyunculara ayrı bir tat vermektedir.

 

 

 

 

Bu videomuzda frizbi yapımını öğreniyoruz. Elimizdeki malzemelerle can sıkıntımızı giderecek bir uğraş olacak olan frizbi yapımında neler kullanılacağı ve nasıl yapılacağı ayrıntılı şekilde videomuzda gösterilmektedir. Bakalım frizbi yapımı o kadar da zor mu, yoksa sandığınızdan daha mı kolay?

 

 

Dünyanın en büyük hayvanlarını görmeye hazır olun. Çünkü bu hayvanların boyutları sizleri şoka sokabilir. Sadece filden ya da balinadan bahsetmiyoruz tabiî ki, bu videoda kocaman kediler, kocaman tavşanlar da bulunmakta. Küçük kediniz bazen size çok büyükmüş gibi gözüküyorsa, bir de bu videodaki hayvanlara bir bakın.

 

 

Son dönemlere damgasını vuran ve yıllardır da hayatımızda olan GTA oyununun son çıkan versiyonu GTA 5’de ki inanılmaz derecede güzel arabaları modifiye yaparak kendi zevkimizi arabamıza yansıtıyoruz. GTA oyunlarında en çok yapılan şeylerden biridir, modifiye. Özellikle erkek oyuncular, arabalarını modifiye etmekten oldukça hoşlanırlar. Bu videomuzda da GTA 5’teki arabaları modifiye ediyoruz.

 

 

Arkadaşlarınızla derste gülerken bir anda tahtanın oradan bir ses yükselir ya hani, ‘söyleyin biz de gülelim’. Heh işte tam olarak videomuzda da öğretmenlerimizin bizim saçma durumlarımızda bize sürekli söyledikleri laflar yer almaktadır. Bakalım öğretmenlerimiz en çok neleri söylüyorlarmış.

 

 

 

 

 

İş makinesi izlemeyi seven bir millet olarak bu video bizi çok etkileyecektir. Bu video da normalde sokakta gördüğümüz gibi makineler değil çok daha fazla büyük olan dev makineleri göreceksiniz. Nasıl yapıldığını bile anlamayacağınız bu makineleri görünce çok şaşıracaksınız.

 

1,217 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın