Bombacı Karakterler

indirOyunskor’da bomba atma, bırakma, patlatma tipi oyunlarımız oldukça sevilmektedir. Biz de sizlere Oyunskor’da bombaları ile bizleri eğlendiren oyunları tanıtacağız.

 

 

 

 

Bombacı Robot

Bombacı Robot oyunumuzda, tatlı mı tatlı ufak robotumuzu yöneteceğiz. Bu robotumuz, bombaları düşmanlarının yakınına bırakarak onları patlatmayı istiyor. Siz de bu robotu hareket ettirerek, bombaları uygun yerlere yerleştirmelisiniz. Bunun için de yön tuşlarını kullanabilirsiniz.

 

Denizaltı Bombacıları

Deniz Altının tehlikeli hayvanlarını etkisiz hale getirmek için bombalarımızı yok etmek istediğimiz yaratıkların yanına gitmesini sağlamalıyız. Mouse’unuzu kullanarak bazı nesneleri yok ederek bombanın ilerlemesini sağlamalı ve en son bombayı ateşlemelisiniz.

 

 

Bombacı Şövalye

Eski çağ oyunlarını hatırlatan bu oyunumuzda, ülkenizde mutlu bir şekilde yaşarken, bir anda düşman askerlerinin saldırısına uğruyorsunuz. Hal böyle olunca da siz de kendinizi savunmaya geçeceksiniz. En kuvvetli şövalyemizi yöneterek, onun bombaları fırlatmasına yardımcı olmalısınız. Bombaları fırlatırken, güç ve yön ayarı vermek için de Mouse kullanabilirsiniz. Ülkenizin geleceği sizin elinizde.

Bombacı Voodoo

Önceden oldukça sevilen tatlı Voodoo, yaşadığı bazı şeylerden dolayı ve elindeki büyülü taşın da etkisi ile hayatındaki düzen bozulmuştur. Bu olanların sonucunda da Voodoo, bombacı bir karakter haline gelmiş, Bombaları ile de ona da zarar vermiş olan büyülü taşları yıkmayı hedefliyor. Yapmanız gereken, Voodoo’nun elindeki bombaları Mouse yardımı ile zamanında aktif hale getirmelisiniz.

1,449 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın