Birbirinden Eğlenceli Animasyon Videoları

Animasyon videolar özellikle son yıllarda sosyal medyanın da yaygınlaşması ile birlikte hayatımızda büyük bir yer kazanmışlardır. Animasyonlar her konuda yapılabilir ve çoğu zaman bir kamu spotu görevi de görürcesine biz de insani duygular uyandıranları da bulunmaktadır.

Türkiye’nin video sitesi olan Videoskor’da animasyon videoları kategorimiz içerisinde pek çok eğlenceli ve bilgilendirici animasyon videoları izlemeniz için sizleri bekliyor.

animasyon

İşte en popüler olan ve en anlamlı animasyon videolarımız:

HAYVANLAR OBEZ OLSAYDI

http://video.oyunskor.com/izle/hayvanlar-obez-olsaydi-eglenceli-animasyon

Hayvanları hiç obez ve şişko şekilde düşündünüz mü? Bu videomuzda bu merakınıza cevap veriyoruz ve hayvanlar obez olsalardı nasıl olurlardı onu gösteriyoruz. Normalde çok sevimli olan bu animasyon hayvanları bakalım bu şişko halleriyle nasıl bulacaksınız.

MISIR PİRAMİTLERİ ANİMASYONU

http://video.oyunskor.com/izle/misir-piramitleri-eglenceli-animasyon

Mısır piramitlerinin sırrı çok eski zamanlardan beri ne yazık ki hala çözülemedi. Aslında onları anlamlı kılan da belki de bu sırlarıdır. Bazı insanlar da hala piramitleri, uzaylıların yaptığına inanıyorlar. Bu videomuzda da kaşifimiz, mısır piramitlerinin sırrını çözmek ve onları bize gösteriyor. Mısır piramitlerinin güzelliklerini burada keşfedeceksiniz.

KOMİK HAPİSHANE ANİMASYONU

http://video.oyunskor.com/izle/komik-hapishane-animasyonu

Zayıf ve güçsüz bir adam hapishane yaşamına nasıl adapte olabilir ki, bu videomuzda bunu göreceğiz. Bakalım bu ortamdan farklı adam hapishanede neler ile mücadele edecek ve bunlarla nasıl başa çıkacak. Bunu hep beraber göreceğiz.

MADAGASCAR PENGUENLERİ

http://video.oyunskor.com/izle/siz-ailem-misiniz-madagaskar-penguenleri

İlk olarak Madagascar filminde tanıdığımız tatlı ve haylaz penguenler yaptıkları ile gönlümüzde taht kurdular. Bu animasyon videomuzda da şeker mi şeker penguenimizin konuşmalarını izleyeceğiz. Özellikle küçüklerin çok seveceği bu videomuz büyüklerin de yüzünde tebessüm yaratacak.

BALIĞIN SONU

http://video.oyunskor.com/izle/baligin-sonu

Balık vücudumuz için çok sağlıklı bir besindir. Bu videomuzda da yemek olmaktan kaçmak için elinden gelen her şeyi yapan balığımızın hikayesini biraz ona üzülerek biraz da gülerek izliyoruz. Bakalım balığımız azmi sayesinde özgürlüğüne kavuşacak mı yoksa midemize inmeye hazır leziz ve sağlıklı bir yemek mi olacak ?

1,236 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın