Bir Zamanların Efsanesi Smackdown Oyunları

Smackdown, amerikan güreşi olarak bilinen ve şova dayalı bir spordur. Ülkemizde de ciddi bir şekilde hayran kitlesine sahiptir. Hal böyle olduğundan dolayı, biz de Türkiye’nin en sevilen oyun sitesi olan Oyunskor’a sizler için Smackdown oyunları yükledik. İşte o oyunlar arasında en sevilenleri;

smack

Smackdown

Harika bir macera yaşamak istiyorsanız bu oyuna katılmalısınız. Bu oyunda en sevdiğiniz wwe Smackdown dövüşçüsü ile karşı karşıya gelebilirsiniz. O yüzden iyi taktikler geliştirmelisiniz.

Oyunda boşluk tuşu ile ilerleyebilir ve Z,X,C tuşları ile de şov hareketlerini uygulayarak rakibinizi düşürebilirsiniz.

Smackdown Tuş Boks

Smackdown hayranlarını heyecanlandıracak bir oyun daha var karşınızda. Smackdown tuş boks oyunumuzda, rakibimizi etkisiz hale getirmek için rakamları kullanacağız.

Oyunda rakamları kullanarak, belirli tuşlara basın ve hangi tuşta boksör çıkarsa böylece puanı toplayacaksınız.

Smackdown 2

Tek kişiliği seçtiğinizde; ‘Klavye Yön Tuşları’ ile hareket ettiriyorsunuz.’I’ tuşu ile yumruk ‘O’ tuşu ile tekme atabiliyorsunuz. ‘I ve O’ tuşlarına aynı anda basarak rakibinizi tutabiliyorsunuz. Rakibinizi tuttuktan sonra bu iki tuşa seri bir şekilde basıp onu kavramaya çalışacaksınız.

Rakibinizi kavradıktan sonra bu iki tuştan herhangi birine basarak yere fırlatıyorsunuz. Rakibiniz sendeleyip yere düştüğünde ‘P’ tuşu ile rakibinizin üstüne atlayıp onu yenebiliyorsunuz.

Smackdown Ünlü Döv

Bu oyunumuzun en can alıcı noktası tabii ki de sevmediğiniz ünlüleri dövebilecek olmanızdır. Böylece belki de yıllardır süren hırsınızı alacaksınız o kişiden.

Bu oyunda bir ünlüyü seçin ve dövmeye başlayın. Ama unutmayın ki karşınızdaki ünlü de size karşı çıkacaktır. Sakın ha dayak yemeyin.

 

Diğer Oyunlar için Oyunskor.com

916 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın