Ateş ve Su Efsanesi

Türkiye’nin en büyük oyun sitelerinden olan Oyunskor’da iki kişilik oyunlar kategorisinde yer alan ve tüm internet ortamını da kasıp kavuran, Ateş ve Su serisi oyunları, hepimizin gönlünde taht kurdu.

Oyun hem eğlenceli hem de beceri gerektiriyor. Bu yüzden bir yandan gülecek bir yanda da zorlanacaksınız. Ateş ve Su oyunları, oyun sitemiz olan Oyunskor’da en fazla oynanan ve en popüler oyunlar arasında yer alıyor. Uzun zamandır da tahtını kimseye kaptırmıyor.

atesvesu

İşte serinin oyunları ve nasıl oynandıkları;

Ateş ve Su Buz Devri

Bu sefer muhteşem ikili kahramanlarımız buz çağındalar ve onlara yardım etmemiz gerekiyor. Ateşi ve Su’yu ayrı ayrı oynayarak, yolda ilerlemelisiniz ve ayrıca bu yolda ilerlerken elmasları da toplamalısınız.

Bu oyunda yön tuşları ile Ateş’i, W-A-S-D tuşları ile de Su’yu kontrol ediyoruz.

 

Ateş ve Su Hazine Evi

Kahramanlarımız bu sefer de gözlerini bir maden de açıyorlar. Ve madenlerini toplamak için de sizden yardım bekliyorlar.  Her bölümde belirli bir parasal değerde maden toplarsanız diğer bölüme geçebilirsiniz. Ayrıca bölüm aralarında, market bölümünde maden toplama işine hız ve kolaylık katacak malzemeler alabilirsiniz.

Oyunumuzda Ateş, kendine lazım olan malzemeleri S tuşu ile; Su ise kendine lazım olan malzemeleri ise aşağı ok tuşu ile toplayabilir.

 

Ateş ev Su 4

Ateş ve Su efsanesinin dördüncü oyunu olan oyunda macera kaldığı yerden devam ediyor. Ateş’i ve Su’yu kontrol ederek çıkışlara ilerlemeli ve diğer bölümlere geçmelisiniz. Oyunu arkadaşlarınızla beraber de oynayabilirsiniz. İki kişilik oynanan oyunların en sevilenlerinden Ateş ve Su sizleri bekliyor.

 

 

Ateş ve Su 5

Çok sevilen oyunumuzun serisinde bu sefer de önümüze çıkan tüm engelleri aşmaya çalışıyoruz. Karşınıza çıkan düşmanları öldürün ya da ezerek atlatın, ama ne olursa olsun onlardan kurtularak bölümleri geçmelisiniz. Ateş’i ve Su’yu ayrı ayrı yönlendirmeniz gerektiğini unutmayın.

 

 

Ateş ve Su

Ateş ve Su oyunlarının ilk oyunu olan yani ilk göz ağrımız olan bu oyun da ise, Ateş ev Su birbirlerini yok edebiliyorlar. Bu yüzden bölümlerin su olan kısımlarını Su karakteri ile, ateş olan kısımlarını ise Ateş karakteri ile geçerek, bölümleri atlamanız gerekiyor.

Oyunumuzda Ateş’i ve Su’yu tıpkı diğer oyunlarda ki gibi ayrı ayrı yönetiyoruz.

Ateş’i, yön tuşları ile; Su’yu ise W-A-S-D tuşları ile hareket ettirebilirsiniz.

 

1,676 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın