Akıllı Salyangoz ile Engelleri Aşın

Oyunskor’un en sevilen oyun serilerinden birisi olan Akıllı Salyangoz tatlılığı ile bütün oyun severleri kendisine hayran bırakıyor. Minik ama akıllı salyangozumuzun maceralarına sizler de katılabilirsiniz. Oyunskor’da toplam 8 adet oyunu bulunan Akıllı Salyangoz serisinin, en sevilen ilk 3 oyununu sizlere tanıtacağız.

 

Akıllı Salyangoz 8

Akıllı salyangozun son oyunu olan Akıllı Salyangoz 8 oyununda, farklı maceralarda, tehlikeli tuzaklara karşı mücadele etmelisiniz ve kendinizi savunmalısınız.

Engelleri aşmalı ve nesneleri hareket ettirerek yolunuzu açmalısınız. Mouse ile ilerleyecek, boşluk tuşu ile de tehlikeli yerlere geldiğinizde kabuğunuza saklanarak tehlike geçene kadar saklanabilirsiniz.

Akıllı Salyangoz 4

Akıllı Salyangoz’un maceralarına devam ediyoruz. Serinin dördüncü oyununda, dünyadan uzaklaşarak uzaya gidiyoruz. Uzayda yolculuk yaparak, başka gezegenlerdeki yaratıklara karşı mücadele edeceksiniz bu sefer. Engellere takılmadan, çıkışa kadar ilerlemelisiniz.

Mouse kullanarak, platformdaki butonları kullanabilirsiniz. Böylece oyunda ilerleyeceksiniz.

Akıllı Salyangoz 3

Çöllere düşen Akıllı Salyangozumuz yeni oyununda da yine bizlerden yardım bekliyor. Salyangozun yaşaması için uygun olmayan çöl koşullarında, tuzaklarla dolu bu yolculukta salyangozumuzu yönlendireceğiz.

Çölde bazı yerlerde, Mouse ile duracak ya da hareket edeceksiniz. Böylece tehlikelerden kaçacaksınız. Etapları başarılı bir şekilde tamamlarsanız akıllı salyangozumuzu, kendine uygun olmayan bu koşullardan kurtarabilirsiniz.

 

721 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın