İçinden Çıkamıyacağınız Labirent Oyunları

MACERA DOLU LABİRENT OYUNLARI

Eskilerden beri süregelen ve gerekse çocuklar için çocuk kitaplarında gerekse gazete eklerinde büyükler için bulmaca köşelerinde daima vazgeçilmez yerleri vardır bulmaca oyunlarının. Tabi artık internet üzerinden labirent oyunu oynamak da ayrı bir tat vermektedir ve eğlencenizi iki katına çıkarmaktadır. Labirent oyunlarına kafayı takmış olanlar ise en iyi labirent oyunlarını Oyunskor’da bulabilirler. İşte oyun sitemiz Oyunskor’un en sevilen 4 labirent oyunu;labirent

LABİRENTDEN ÇIKIŞ

Bu oyunumuzda labirentin karmaşıklığı ile uğraşırken aynı zamanda labirentin zamanla aşağı doğru kaymasına karşı da mücadele vermeniz gerekmektedir. Oyunda yön tuşları yardımı ile hareket etmelisiniz ve labirentten kaçış yolunu bulmalısınız.

Fakat unutmamanız gereken şey ise akan labirentin çok geçmeden sizi yutacak olmasıdır. Bu yüzden hızlı bir şekilde çıkış yolunu bulmanız gerekmektedir. Eğer çıkışı bulamazsanız labirent sizi yutar ve bu şekilde oyunu kaybedersiniz. Farklı ve heyecan dolu bu oyunun bağımlısı olacaksınız.

ZAMAN MAKİNESİ

Zaman Makinesi oyununda robot bir pandayı canlandıracaksınız. Öncelikle pandamızı çıkışa nasıl ulaştıracağımızı bulmamız gerekiyor daha sonra ise onu zaman makinesinin yanına götürmeliyiz.

Zaman makinesinin yanına geldikten sonra space tuşuna basarak çıkışa gitmeniz gereken yere gideceksiniz. Bu sayede pandanın çıkışa gitmesine yardım etmelisiniz. Zaman makinesine her gelişinizde 1 saniye geriye döneceksiniz.

Oyunu oynamak için yön tuşlarını kullanabilirsiniz.

KRALLIK HAZİNESİ

Adından da anlaşılabileceği gibi bu oyunumuzda krallığın hazinesini bulmalısınız. Tabi bu kadar kolay olmayacaktır. Hazineye ulaşmak için hazinenin labirent dolu yollarında ilerlemeniz gerekmektedir. Üstelik bu labirentli yolda karşınıza çıkacak engelleri de aşmalısınız.

Oyunda ilerlemek için W A S D tuşlarını kullanmanız gerekiyor.

 

SİNİR LABİRENT

Bu oyunda rakibiniz bilgisayar olacak. Labirent içerisinde yön tuşlarını kullanarak rakibinizin ilk çıktığı yere gitmeniz gerekiyor. Tabi rakibiniz de sizin ilk çıktığınız yere ulaşmaya çalışacaktır. Asıl heyecan da tam olarak burada başlıyor. Rakibinizden önce hedefinize ulaşırsanız kazanırsınız ama eğer rakibiniz ulaşırsa yenilirsiniz. Başarı kazanmak için labirent yollarını iyice ezberlemeniz gerekiyor. Şimdiden kolay gelsin.
Not; labirent oyunlarını zeka oyunları kategorisinde ki alt kategoriler içerisinde bulabilirsiniz.

 

Bütün Labirent Oyunları

2,304 total views, 1 views today

Bir Cevap Yazın