Akıllı Salyangoz ile Engelleri Aşın

Oyunskor’un en sevilen oyun serilerinden birisi olan Akıllı Salyangoz tatlılığı ile bütün oyun severleri kendisine hayran bırakıyor. Minik ama akıllı salyangozumuzun maceralarına sizler de katılabilirsiniz. Oyunskor’da toplam 8 adet oyunu bulunan Akıllı Salyangoz serisinin, en sevilen ilk 3 oyununu sizlere tanıtacağız.

 

(daha&helliip;)

819 total views, 2 views today

Kırmızı Taksi’nin Maceralarına Katılın

Oyunskor’da sizi en güzel ve en güncel oyunlarla buluşturmaya devam ediyoruz. Özellikle de seri olan oyunlar, Oyunskor’un en sevilenleri oluyor.

Kırmızı Taksi de, 8 oyunu ile seri oyunlar kategorimizde yerini sağlamlaştıran ve oldukça sevilen bir oyundur.

Kırmızı Taksi’nin en güzel oyunlarını sizlere tanıtmak istedik. İşte sekiz oyunu arasından seçtiğimiz en iyi üç Kırmızı Taksi oyunları;

(daha&helliip;)

798 total views, 1 views today

Küp Ninja Macera

Ninja denilince akla artık ilk olarak Ninja Turtles gelmeyecek. Artık yepyeni ve çok güçlü bir Ninja karakterimiz var. Küp Ninja.

Küp Ninja ile çeşitli maceralara atılacak ve her macerada biraz daha zorlanacaksınız. Ama Küp Ninja sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Küp Ninja oyununda, karakterimiz engelli yolların üzerinde. Engelli zeminde yukarı ve aşağı olacak şekilde kontrol etmelisiniz. Yani onu yönlendireceksiniz.

(daha&helliip;)

880 total views, 1 views today

Bowling Masters

Arkadaşlar ile bir araya gelindiğinde, yapacak hiçbir şey bulamadığımızda, kışları açık alanlarda dolaşmak istemediğimizde kendimizi atabileceğimiz en güzel yerlerdir bowling salonları.

Bowling konusunda kendinize güveniyorsanız, bu iddianızı Oyunskor’un bowling ustası oyununda gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

(daha&helliip;)

1,018 total views, 1 views today