Savaş Oyunu : War Thunder

Oyunskor’un yepyeni oyunu War Thunder karşınızda.

Adından da anlayabileceğiniz gibi War Thunder oyunu, bir savaş oyunudur. Oyunskor’un da savaş oyunları kategorisinde yer almaktadır.

Hava ve kara savaşları içerisinde bu oyun size yeni bir deneyim kazandıracaktır. Oyunumuzda, düşmanlarınıza karşı mücadelenizi göstereceksiniz ve ilerlemeye çalışacaksınız.

(daha&helliip;)

1,704 total views, no views today

Gizli Keskin Nişancı : Hedefleri Vur!

Oyunskor’un en yeni oyunlarından birini sizlere tanıtmak istiyoruz.

Gizli Keskin Nişancı oyunumuzda, ilk olarak yapacağınız şey, atış konusunda eğitim almak olacak. İyi bir keskin nişancı olmak için bu eğitimlerin hepsinden başarılı bir şekilde geçmeniz gerekiyor.

Eğitimleri gerçekleştirdikten sonra ise evinizde, size görev verilmesini beklemeniz gerekiyor. Bu görevleri beklerken çok sıkılmayacaksınız, çünkü uzun sürmeyecek.

(daha&helliip;)

1,581 total views, no views today

Cehennem Dövüşcüsü

Günün sevilen oyununda bugün ki konuğumuz, Oyunskor ailesine yeni katılmış olan Cehennem Dövüşçüsü.

Bu oyunumuzda, bir takım özel eğitimlerden geçmiş olan esrarengiz savaşçımızı kontrol edeceğiz. Askerlik görevlerinin hepsini başarı ile yerine getirmiş ve iyi bir dövüşçü haline gelmiş olan bu askerimiz, robotların bulunduğu bir ortama bırakılıyor. Bu görevdeki amaç, cehennem dövüşçümüzü kontrol ederek, robotları yok etmesini sağlamalıyız.

(daha&helliip;)

1,553 total views, no views today

Geçtiğimiz Haftanın Enleri

Oyunskor bünyesinde yayınladığımız oyunların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Her kategoriye günlük, farklı oyunlar kazandırarak sizlere daha iyi bir oyun deneyimi yaşatmaya çalışıyoruz.

Düzenli olarak haftanın en sevilen oyunlarını da açıklamaları ile sizlere oyunlarımızı tanıtıyoruz. İşte bu haftanın en sevilen Oyunskor oyunları;

 

(daha&helliip;)

1,455 total views, no views today

En Güzel Emma Oyunları

Emma karakteri, Oyunskor’un en sevilen karakterlerinden biridir. Çeşitli oyunları ile Oyunskor müdavimlerine pek çok oyun deneyimi katmaktadır.

emma

Biz de sizlere Emma oyunları tanıtmak amacı ile bu yazımızı hazırladık. İşte çok sevilen Emma oyunlarımız; (daha&helliip;)

1,180 total views, no views today

Keloğlan ve Cankız

Keloğlan ve Cankız hikayeleri hepimizin gönlünde yer edinmiş eski zamanlardan beri anlatılan, içimizi ısıtan halk hikayeleridir. Hatta aşkı ilk Keloğlan ve Cankız hikayelerinde tanımışızdır.

Teknoloji geliştikçe her şey internet ortamından araştırılmaya başlandı. Keloğlan ve Cankız hikayeleri de Oyunskor’a geldi. Sizleri Keloğlan ve Cankız’ın 2016 versiyonları ile tanıştırmak istiyoruz.

(daha&helliip;)

1,317 total views, no views today