Büfe İşletme Oyunları

Yemek oyunları kategorimizde yer alan, büfe temalı oyunlarımıza, yenileri eklendi. Biz de bu yeni oyunlarımızı sizlere tanıtmak istedik. Yemek yapma oyunları gerçekten de eğlencelidir, fakat büfe oyunlarında aynı zamanda yöneticilik yapıp para da kazandığınız için çok daha fazla eğleneceksiniz.

bufe (daha&helliip;)

1,805 total views, no views today

Haftanın Oyunu: Sihirbaz Kız

Türkiye’de pek çok oyun sitesi olabilir ama en güncel oyunları en hızlı şekilde sizlere oluşturan Oyunskor, diğerlerinden daha farklı. Oyunskor’a eklenen yepyeni oyunları sizlere anlatmaya devam ediyoruz.

Bu hafta sitemize eklenen ve kısa sürede çok sevilen oyunumuz Sihirbaz Kız oyununu, Oyunskor’da macera oyunları kategorisinde bulabilirsiniz. Gelelim oyunun ayrıntılarına;

 

(daha&helliip;)

1,448 total views, no views today

Son Zombi Avcısı

Türkiye’nin en iyi oyun sitelerinden olan Oyunskor’un son çıkan bomba oyunu Son Zombi Avcısı sizlerle birlikte.

Bu oyunda belki de dünya üzerinde yaşayan son insansınız ve tabi ki son zombi avcısı da sizsiniz. Zombilerin sonunu getirerek, dünyayı eski haline getirmek tamamen sizin elinizde.

 

(daha&helliip;)

1,442 total views, no views today

3D Online Oyun : COMBAT 3

modern_combat3_2Türkiye’nin en sevilen oyun sitelerinden biri olan Oyunskor’un, en sevilen oyunlarından birisi var bugünkü inceleme yazımızda.

Combat oynamayı, özellikle de erkek çocukları oldukça çok seviyorlar. Biz de Combat severleri düşünerek, Combat’ı ayağınıza kadar getirdik. Bu oyunu sitemizde Online Oyunlar kategorisinden tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

 

(daha&helliip;)

1,547 total views, 1 views today

Online Savaş

Oyunskor’un en güzel oyunlarını sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bugün, sizler için çok özel bir oyunu tanıtacağız. Online oyunlar kategorimizde yer alan Online Savaş oyununda çok eğleneceksiniz.

Oyunu oynayabilmeniz için öncelikle bir oda seçmeniz gerekiyor. Odanızı seçtikten sonra ise oyuna giriş yapabilirsiniz. Ama bağlanma aşamasında ise biraz beklemeniz gerekecektir. (daha&helliip;)

1,434 total views, no views today

Bu Oyunları Oynamayı Unutmayın!

Her hafta en güzel oyunları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Karışık kategorilerden en popüler 3 oyunu bugün sizlere tanıtacağız. Böylece herkes kendine hitap eden oyunlara çok daha rahat bir şekilde ulaşabilecek. İşte bu haftanın en popüler oyunları;

 

 

(daha&helliip;)

1,079 total views, no views today

Sniper Takımı Oyun Serisi

Oyunskor’da bireysel oyunların yanı sıra oyun serilerimiz de oldukça ilgi görmektedir. En sevilen serilerden birisi de Sniper Takımı serisi. Bu serimizde toplamda 5 adet oyun var ve bunlardan ikisi klasik sniper takımı oyunu, diğer üçü ise çöp adam sniper serisi. Şimdi sırasıyla bu serinin oyunlarını inceleyeceğiz.

 

 

(daha&helliip;)

1,117 total views, no views today