WORLD OF WARSHİPS

Oyunskor’da bir deniz macerasına merhaba diyin.

World of Warships oyunu, Oyunskor’un en güncel oyunlarından birisi. Aynı zamanda heyecanı ile de nam salacağa benziyor.

İşte World of Warships’in ayrıntıları;

Denizlerde ki efsanevi savaş gemilerinin savaşlarına tanık olacaksınız. Bu gemilerin birbirleri ile mücadelesine konuk oluyorsunuz. Dünya’nın en güçlü devletlerinin sahip olduğu Dünya’nın en güçlü donanmaları ile denizlere açılacaksınız.

(daha&helliip;)

982 total views, no views today

Sevilen Oyun: Ada Kurmaca

Bu oyunda tamamen yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Oyunskor’un en sevilen ve en çok oynanan oyunlarından biri olan Ada Kurmaca oyununda tamamen size ait olacak olan bir adada medeniyetin temellerini atacaksınız.

Oyunumuzda size verilen malzemeleri doğru sırada kullanarak teknolojiyi geliştirecek ve medeniyet kuracaksınız. Gerekli olan tüm malzemeler ekrandaki menüde mevcut olacaktır.

 

(daha&helliip;)

1,652 total views, no views today

WARGAME 1942

Oyunskor’un birbirinden güzel oyunlarını sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bugün ki konuğumuz ise Wargame 1942 oyunu. Oyunumuz, online oyunlar kategorisinde yer almaktadır. Oldukça da sevilen bir oyunumuz olan Wargame 1942 oyunu, grafikleri ile de oyuncuya keyif dolu anlar yaşamaktadır.

(daha&helliip;)

893 total views, 1 views today

Arkadaşımla Kaçış Serisi

Türkiye’nin en iyi oyun sitelerinden biri olan ve daima güncel oyunları kendi bünyesine katarak sizler ile buluşturan Oyunskor’da sevilen oyun serilerini tanıtmaya devam ediyoruz.

Bu sefer ki konuğumuz, oldukça eğlenceli bir oyun olan Arkadaşımla Kaçış oyunu. Bu serinin şuan için sadece 2 adet oyunu var fakat ilerleyen zamanlarda seriye yeni oyunların katılabileceğini düşünüyoruz.

(daha&helliip;)

765 total views, no views today

Bombacı Robot Oyunu Serisi

Bombacı Robot serisi, Oyunskor’un en sevilen oyun serilerinden birisidir. Biz de bu seriyi sizlere tanıtmaya karar verdik. Öncellikle biraz oyundan bahsedelim. Bombacı Robot serisinde, toplam  9 adet oyun bulunmaktadır. Hepsi birbirinden güzel olan bu oyunları kısa kısa anlatacağız.

 

 

(daha&helliip;)

893 total views, no views today

Korkunç Kabus Başlıyor

Türkiye’nin oyun sitesi olan Oyunskor’da sizlere çeşitli oyun listeleri hazırlayarak kategorilerin en iyilerini tanıtmaya devam ediyoruz. Fakat bu sefer tekli oyun tanıtımı yapacağız. Böylece en güzel oyunların en ayrıntılı hallerini göstermiş olacağız.

Bugün ki oyun köşemizde ise ‘Korkunç Kabus’ oyunu var.

 

(daha&helliip;)

769 total views, no views today

Drakensang Online

Stratejik ve savaşçı tabanları oyunlardan hoşlananlar için bugün harika bir oyunu tanıtacağız sizlere. Oyunskor’da online oyunlar kategorisinde bulunan Drakensang Online, grafikleri, oynanışı ve özellikleri ile gerçekten de online bir oyun olmasına rağmen oyundaki keyif seviyenizi çok yükseğe çıkarıyor.

drakensang-online (daha&helliip;)

898 total views, no views today